У селі Кам’яна адвентистська церква відсвяткувала 90-річний ювілей в оновленому храмі


10.05.2014

У суботу, 10 травня, в адвентистській громаді села Кам’яна Чернівецької області відсвяткували 90 років прийняття трьохангельської вістки. Також відбулося довгоочікуване перепосвячення молитовного будинку. Цього дня віряни зустрічали велику кількість гостей, багато з яких були представниками семи громад, що свого часу утворилися з прихожан кам’янської церкви.

Пастор місцевої громади Іван Завадюк потурбувався, щоб у молитовному будинку царювала тепла братня атмосфера. Найбільшу увагу приділили тим, хто рік за роком створював цю громаду — пасторам, які звершували в ній служіння. Приємно було бачити «трьох стовпів» церкви, які є справжніми довгожителями, що пережили всі важкі періоди, однак залишились сильними вірою.

Духовними роздумами з присутніми ділилися керівники Буковинської конференції: Павло Кирилюк, її президент, Віталій Гунько, секретар та Олександр Глушківський, скарбник, а також районний пастор Олег Осадчук, пастор Володимир Гриневич, пресвітери громади Ілля Маніліч та Василь Воєвідко. Увагу присутніх звернули на те, як ми в нашому житті себе поводимо, чи прагнемо так працювати, як це робили наші батьки раніше. Багато нових історій з вуст проповідників почули слухачі в залі.

Музичні колективи, зокрема групи «Сіон» та «Грейс», ансамбль «Буковинська Перлина» й місцева молодь славили небесного Творця різноманітними композиціями. Чудовим спогадом залишаться твори у виконанні хору громади, під час яких аудиторія милувалася багатоголоссям хористів та змістом кожної пісні.

Після богослужіння адвентисти пригостили усіх бажаючих смачними стравами. Перед тим, як повертатися до своїх громад, гості щиро дякували організаторам свята.Cхідний ангел
Восточный Ангел
Книга року
За гранью

Телеканал Надія

Телеканал Надія
ANDROID APPS
IPHONE/IPAD APPS