Біблійна вікторина в Івано-Франківську зібрала близько вісімдесяти юних знавців Слова Божого


05.05.2014

До Івано-Франківської церкви адвентистів сьомого дня 5 травня з’їхалося близько 80 дітей для участі в біблійній вікторині з книги Буття. Поділитись своїми знаннями зібрались представники громад Коломиї, Рогатина, Стебника, Городенки, Отинії, Великої Кам’янки, Білих Ослав, другої громади Івано-Франківська. Конкурс знавців Біблії був організований керівником Відділу дитячого служіння Буковинської конференції Аллою Гайсан за сприяння місцевої громади.

З молитвою та словом привітання до присутніх звернувся Олександр Люліч, пастор м. Івано-Франківська. Тематика конкурсів і запитань стосувалася географії, чисел, імен із книги Буття.

Кожна команда отримала кросворди та тести, над якими працювали всі разом, вибираючи одну правильну відповідь. Між конкурсами діти співали, грали на музичних інструментах, декламували вірші на славу Господа.

Цей захід продемонстрував важливість єдності, дружби, знань, працьовитості, любові до Слова Божого та один до одного. У присутності Бога формується характер неба, і той, хто йде до Нього, ввійде в Царство Боже. Таким є вибір і цих дітей, які виявили своє бажання приїхати й присвятити декілька годин пізнанню істин Біблії.

Наостанок дітям вручили пам’ятні подарунки, а керівникам відділів дитячого служіння — книги. На добру згадку всі учасники виявили бажання сфотографуватися разом. Не забудуться смачний обід та солодощі, з любов’ю приготовані сестрами місцевої громади, де також продовжувалось спілкування та знайомство.Cхідний ангел
Восточный Ангел
Книга року
За гранью

Телеканал Надія

Телеканал Надія
ANDROID APPS
IPHONE/IPAD APPS