Молодіжний хор у Чернівцях представив новий євангельський проект


26.04.2014

У центральній адвентистській громаді міста Чернівців відбулася презентація євангельського проекту в містечку Хотині, який здійснюється силами молоді з усіх куточків Буковинської конференції. 26 квітня гості та члени церкви насолодилися співом цього колективу та отримали натхнення для проголошення вістки Христової. Під час програми звучало безліч досвідів із вуст благовісників.

Проект у Хотині діє з лютого цього року. Віряни поділилися планами на майбутнє: провести концерт, присвячений Дню матері, пізнавальну програму «Країна здоров’я» для дітей, розповсюджувати християнські книги та біблійні уроки.

Хор, який презентував цей проект, — це колектив молодих енергійних людей, які об’єдналися для поширення Божого слова після конгресу GYC («Покоління молоді за Христа»), який проходив у Чернівцях у січні 2013 року. Перший виїзд був у місто Збараж, що на Тернопільщині. 38 адвентистів розповсюдили 950 газет «Вічний Скарб», 727 книг «Велика Боротьба», 56 книг «Дорога до Христа». Художній керівник хору — Анжела Глібка, координатор виїздів — Оксана Бабій.Cхідний ангел
Восточный Ангел
Книга року
За гранью

Телеканал Надія

Телеканал Надія
ANDROID APPS
IPHONE/IPAD APPS