Дитячий музичний фестиваль у Чернівцях зібрав учасників з Буковини


07.06.2014

У центральній громаді адвентистів сьомого дня міста Чернівців 7 червня відбувся музичний фестиваль під біблійним гаслом «Діти — спадщина Господня». У ньому взяли участь дитячі музичні та вокальні колективи Буковинської конференції (БК).

З самого ранку зал був заповнений глядачами. Гарно прикрашена сцена свідчила про прагнення юних вірян послужити Богові своїм співом та музикою. З привітальним словом виступили Олександр Глушківський, Віталій Гунько, Степан Гайсан, а також Алла Гайсан — керівник дитячого відділу БК та організатор заходу. У своїй проповіді керівник БК Павло Кирилюк говорив про важливу роль дітей у сім’ї, а також у служінні.

Особливо запам’ятався глядачам колектив, котрий грав на різнокольорових музичних дзвіночках. Повчальні сценки розповідали про справжні цінності християн. Дуже зворушливим був виступ двох дівчат з клубу слідопитів, які виконали пісню мовою жестів для людей з обмеженими можливостями слуху.

Справив враження на аудиторію колектив дітей в національних українських вишиванках. Учасники дитячого хору під керівництвом Петра Романика були одягнуті в білу одіж, що надавало їх співу особливої урочистості.

Під час перерви в програмі діти розповсюджували духовну літературу на вулицях Чернівців. Присутні на музичному святі переконалися у вічній цінності біблійного правила «А я та дім мій будемо служити Господеві» (Іс. Нав. 24:15).

Увесь хід фестивалю супроводжувався відеозйомкою для телеканалу «Надія», тож учасники сподіваються побачити це найближчим часом в ефірі.


Автор: Валерій Молоди
Фото: Валерій Молоди

Cхідний ангел
Восточный Ангел
Книга року
За гранью

Телеканал Надія

Телеканал Надія
ANDROID APPS
IPHONE/IPAD APPS