Адвентистська громада села Банилова дякувала Богу за свою двадцять третю весну


31.05.2014

Свій 23-ій рік народження в суботу, 31 травня, відсвяткувала адвентистська громада села Банилова Чернівецької області. На урочисте богослужіння завітали представники сусідніх громад із сіл Коритного, Карапчіва, Замостя та міста Вашківців. Віряни різного віку взяли активну участь у цьому подячному служінні Богу.

Молодь Банилова підготувала програму, у якій розкрила вірність Божого народу в періоди патріархів, пророків, царів, ранньої церкви, середніх віків та особливу увагу приділила церкві нашого часу. Хлопці й дівчата з Коритного наповнили служіння інструментальним супроводом. Віряни інших громад також прославили Бога піснями.

Зі словом до присутніх звернувся пастор Григорій Петрейко, який нагадав про місію християн на цій землі й важливі зміни характеру, адже адвентисти повинні відповідати статусу дітей Божих.
Пастор місцевої громади Іван Трачук привітав усіх зі святом і поділився натхненними настановами. «Адже 23 роки тому Господь запалив світло Євангелія в Банилові, щоб люди, дивлячись на наше життя, теж прагнули запалитися цим світлом». А побажанням став вірш із Святого Письма: «Слово Христове нехай пробуває в вас рясно, у всякій премудрості. Навчайте та напоумляйте самих себе! Вдячно співайте у ваших серцях Господеві псалми, гімни, духовні пісні!» (Колос. 3:16).

Але на цьому служіння не закінчилось. Молодь і старші члени громад спілкувалися за солодким столом і ділилися своїми досвідами з Богом.


Автор: Оксана Герецун
Фото: Ігор Козак

Cхідний ангел
Восточный Ангел
Книга року
За гранью

Телеканал Надія

Телеканал Надія
ANDROID APPS
IPHONE/IPAD APPS