Буковинські випускники дякували Творцеві за підтримку протягом навчальних років


15.06.2014

В адвентистській громаді «Чернівці-Центр» 15 червня відбувся урочистий захід для випускників чернівецьких загальноосвітніх шкіл. Молоді люди провели незабутнє свято в молитовному будинку, де панує тепла, сімейна атмосфера. Спеціальним гостем став Ярослав Ношин, викладач Українського гуманітарного університету, що надав абітурієнтам інформацію про адвентиський заклад та пояснив переваги навчання студентів у ньому. Дійство було організоване за підтримки Відділу освіти Буковинської конференції (БК) Церкви адвентистів сьомого дня, який очолює Іван Чернушка.

Юнаки та дівчата насолоджувалися спілкуванням, знайомилися та пізнавали духовні істини, що лунали з уст пасторів Павла Кирилюка, Віталія Гунька, Івана Чернушки, а також керівника дитячого відділу Алли Гайсан.

Присутніх радували музичні номери у виконанні гурту «Con anima», авторських колективів та зовсім маленьких учасників, що лишень планують цієї осені переступити поріг школи й стати гідними учнями в навчальних закладах.

Опісля офіційної частини учасники заходу за звичаєм випустили повітряні кульки в небо як символ розставання із безтурботним дитинством. У затишному залі гості продовжили спілкування за святковим столом, де відбувалися веселі конкурси та змагання.

Цього вечора на обличчях дітей та їхніх батьків закарбувалась щаслива посмішка. Адвентистські випускники з надією дивляться в майбутнє, адже довірять своє життя Спасителю.
Автор: Любов Турецька
Фото: Богдан Турецький

Cхідний ангел
Восточный Ангел
Книга року
За гранью

Телеканал Надія

Телеканал Надія
ANDROID APPS
IPHONE/IPAD APPS