Діти та дорослі Івано-Франківська отримали корисні знання в «Країні здоров’я»


13.06.2014

Ясного сонячного дня, 13 червня, 300 діточок та багато дорослих жителів м. Івано-Франківська відвідали розважально-пізнавальну програму «Країна здоров’я», організовану церквою Адвентистів сьомого дня за сприяння управління сім’ї та молоді облдержадміністрації. У парку культури та відпочинку імені Тараса Шевченка учасники заходу в ігровій формі отримали знання зі здорового способу життя, виконуючи цікаві завдання.

Дійство було дуже жвавим — на зелених майданчиках усе крутилося й вертілося, завзяття додавали дитячі пісні та мелодії. Веселий гамір та сміх також створювали прекрасний настрій у викладачів шкіл, вихователів садочків, батьків. Малюки й трохи старші громадяни «Країни», об’єднані в групи, прямували зі своїм наставниками загадковими та несподіваними «вулицями».

На станціях дізнавалися про правильне дихання, користь і шкоду сонячного світла, кількість чистої води, яку треба вживати щодобово, корисне харчування, фізичні вправи, довіру до Бога, повноцінний відпочинок, а також про те, якої шкоди завдають алкоголь, наркотики й тютюн дітям і підліткам.

Хлопчики та дівчатка стрибали на великих м’ячах, випробували силу в перетягуванні канату, плазували в лабіринтах, вправлялися в заплітанні довжелезних косичок. Вони підкоряли величезний парашут, намагались поцілити кульками в мішені, згуртовано пересувались «черепашкою», зліпили корисну піцу, склали геометричну фігуру.

Гостями свята були ведмедик Гошка та його друзі. Бажаючі фотографувались, спілкувалися й бігали з Гошею. Він знаходив підхід до кожного малюка, а це була для дітей невимовна радість. На фініші учасників команд очікував приємний сюрприз, а також газети «Скарбничка» й «Вічний скарб».

Для багатьох жителів міста цей захід став приємною несподіванкою, адже батьків і вихователів цікавить, як організувати корисне дозвілля дітей. Здивувало багатьох і те, що участь у грі була безкоштовною. Дорослі та малеча були щиро вдячні керівникам, волонтерам та помічникам, і запитували про наступне таке свято. Організатори у свою чергу сподіваються, що посіяне зерно корисних знань, дотик добра та позитиву викличе відповідні переміни в житті відвідувачів «Країни здоров’я».Cхідний ангел
Восточный Ангел
Книга року
За гранью

Телеканал Надія

Телеканал Надія
ANDROID APPS
IPHONE/IPAD APPS