На Буковині адвентисти провели святкове богослужіння для дітей, які вивчали Біблію


14.06.2014

Адвентистська громада с. Шилівців Чернівецької області 14 червня вітала в себе дітей з декількох віддалених сел Хотинщини, які вивчали Біблію за спеціальними уроками. Це стало можливим завдяки праці волонтерів, які протягом шести років розповсюджують духовну літературу та періодику у Перебиківцях, Гринячці, Зеленій Липі. В останні місяці віряни залучали до вивчення Святого Письма дітей цих сіл, роздаючи їм серію уроків «Небесна перлинка». Зазвичай хлопчики та дівчатка охочіше беруться за все нове, ніж дорослі. Уроки пройшли до кінця не всі, але тих, хто пройшов, чекав сюрприз. Малечу та їхніх батьків запросили на урочисте богослужіння в громаду. Дитячий відділ церкви підготував програму, жінки — гостину, знайшовся й транспорт.

І ось настала очікувана мить — дітей і одну матусю привезли до зібрання. Радості організаторів не було меж, адже вони стільки мріяли, молилися Господу, розуміючи, як незвично тим людям залишити уставлені норми життя… Для маленьких глядачів усе незвично. Сиджу біля мамочки, запитую її враження. «Класно!» — чую у відповідь. Дітям теж подобається, тому що сидять тихо й не зводять очей з виступаючих. «Які обдаровані дітки», — ділиться зі мною Марія Кушнір. «Таланти — у Бога, — відповідаю, — Він щедро наділяє ними тих, хто хоче славити Його Ім’я».

Молитви, гарно підготовлена програма про тижневе творіння Богом нашої Землі, особливий сьомий день відпочинку, невеличка презентація нового дитячого журналу «Дружболандія», нагородження тих, хто працював з уроками «Небесна перлинка», гостина, під час якої діти спілкувалися, — все проходило в атмосфері любові, радості, тепла. Спілкуванням залишились задоволені як гості, так і громада.

Вирушаючи з Шилівців до своїх друзів, адвентисти знають уже кожну частинку шляху, який пролягає через ліс, прекрасний о будь-якій порі року. Для себе я так і назвала ці села — Залісся. У півторагодинній дорозі ділимося побажаннями, досвідами. Що рухає вірянами в цих поїздках? Любов до Господа й людей. Тож коли пастор Ярослав Опаєць запитав: «Як ви гадаєте, чи варто продовжувати розповсюджувати християнські газети в нашому Заліссі?» — «Варто», — була відповідь багатьох.


Автор: Юлія Бабин

Cхідний ангел
Восточный Ангел
Книга року
За гранью

Телеканал Надія

Телеканал Надія
ANDROID APPS
IPHONE/IPAD APPS