Молодіжний клуб «Смайл» відшукав «сліди в минуле»


31.03.2013

Сліди в минуле або спогади про дитинство» — саме під такою назвою 24 березня відбулася зустріч молодіжного адвентистського клубу «Смайл» у кафе с. Малинців Хотинського району. Юнаки та дівчата, друзі, знайомі та молоді сім’ї полюбили цей захід і з нетерпінням очікували на нього.

Цього разу молодь поринула у спогади про свої дитячі роки, згадала чарівні мрії та незабутні пригоди. З ностальгією учасники зустрічі розказали про улюблені іграшки, якими захоплювалися, мультфільми, які дивилися, пісні, яких вивчали та співали. І якщо б була можливість знову повернутися в дитячі роки — залюбки зробили б це.

Після активної дискусії пастор церкви нагадав, що є ті, для кого ми все життя залишаємось дітьми — це наші батьки, яких варто цінувати та любити. І найголовніше, що кожна людина на землі — це дитина Божа, а отже, хоча ми й виростаємо, але можемо вчитися виявляти дитячу віру, продовжувати сміливо мріяти та досягати цілей разом з Господом. Завершенням була смачна вечеря та спілкування за столиками.Cхідний ангел
Восточный Ангел
Книга року
За гранью

Телеканал Надія

Телеканал Надія
ANDROID APPS
IPHONE/IPAD APPS