До новоутвореного адвентистського навчального комплексу «Соломон» у Чернівцях завітало 54 вихованця


01.09.2014

Скільки незабутніх років діти проводять у школі, яку називають другим домом! Як вони, так і їхні батьки мріють, щоб у цьому домі було тепло і затишно, надійно і спокійно. Саме таким критеріям відповідає створений адвентистами сьомого дня в м. Чернівцях приватний навчально-виховний комплекс «Соломон», до складу якого входять загальноосвітня школа I–II ступенів і дошкільний навчальний заклад. 1 вересня комплекс вперше відкрив двері для 54 вихованців. Гостями свята стали представники чернівецької адміністрації та керівники церкви.

У день знань на діток чекають гарно прикрашені картинами класи, зручні стільці та парти, колоритний інтер’єр та незабутній екстер’єр. 9-та година зібрала учнів перших шести класів та вихованців підготовчої групи на урочистій лінійці. Дітки з посмішками на обличчі вишикувались, не менш натхненні батьки, дідусі, бабусі стоять за ними, чекаючи відкриття.
Ось і зазвучали фанфари, і ведучі Софія Семенюк та Влад Кармазинюк вітають аудиторію, розповідають вірші та запрошують по черзі почесних гостей до привітальної промови. З теплими словами до присутніх зверталися: Сергій Бухаров, головний спеціаліст відділу охорони культурної спадщини національностей та релігії управління культури Чернівецької обласної держадміністрації, Алла Кобевко, головний спеціаліст управління освіти Чернівецької міської ради, Іван Чернушка, директор відділу освіти Буковинської конференції Церкви АСД (БК), Віталій Гунько, секретар БК, Павло Кирилюк, президент БК, Віктор Алєксєєнко, президент Української уніонної конференції Церкви АСД, Алла Гайсан, директор навчально-виховного комплексу «Соломон».

Віктор Алєксєєнко, привітавши присутніх, підкреслив, що два свята об’єднуються в одне ціле — адже свято першого дзвоника співпало з відкриттям першої адвентистської школи на Буковині.
Серед привітань, співу гімнів держави та школи, хвилини мовчання в пам’ять загиблих в Україні вихованці та гості свята об’єдналися також у молитві «Отче наш», з якою до Бога звернувся пастор Віталій Гунько.

Усі були приємно вражені, коли в царському одязі на лінійку завітав біблійний герой Соломон, який, як відомо, є уособленням мудрості. Він дав діткам чудові настанови, вручив «ключ знань» і взяв на руки першокласника, щоб залунав перший дзвінок.

На лінійці Павло Іванович, Іван Гаврилович та Віталій Мірчевич зачитали імена спонсорів та вручили їм грамоти. Потім присутні піднялися до парадного входу, де Віктор Володимирович та Павло Іванович урочисто перерізали червону стрічку та, зайшовши всередину, здійснили молитву посвячення навчального закладу. Через декілька хвилин Алла Гайсан подала перший дзвінок у школі, після чого дітки зайняли місце у комфортних аудиторіях, де класні керівники провели з ними перший урок. З наступним дзвінком на дітей у дворі вже чекала пізнавально-розважальна програма. Вони переодяглися та взяли участь у спортивних іграх. Після цього на школярів чекали бутерброди та морозиво, яким вони пригостили також своїх батьків.

Ще довго після заходу ніхто не поспішав розходитись по домівках. Дітки, батьки та педагогічний колектив фотографувались та ділилися своїми враженнями, згадуючи, як усе почалося. Адже рішення про відкриття школи виконавчий комітет Буковинської конференції ухвалив у квітні поточного року. Висококваліфіковані майстри, пастори, члени адвентистської церкви, батьки, дідусі, бабусі та спонсори упродовж літа об’єднали свої можливості та сили для реставрації офісного приміщення та облагородження території з метою створення сучасних умов для вихованців майбутнього навчального закладу.

Наостанок присутні підвели очі вгору та помітили, як в небі кружляли журавлі, що через декілька хвилин ключем відлетіли у вирій — символ того, що канікули завершилися. Усі будуть чекати, коли журавлі повернуться в наші краї, майже як діти протягом навчального року — нових літніх канікул.


Автор: Ігор Тимко

Cхідний ангел
Восточный Ангел
Книга року
За гранью

Телеканал Надія

Телеканал Надія
ANDROID APPS
IPHONE/IPAD APPS