В Івано-Франківську три хлопчики вступили до адвентистських клубів, щоб розвиватися й збагачуватися духовно


06.09.2014

В адвентистській громаді м. Івано-Франківська 6 вересня на святковому богослужінні відбулося посвячення двох хлопчиків у слідопити і одного в шукачі пригод, клуби яких діють у церкві. Крім них учасниками програми були також діти з клубу непосидючих бобренят. Дійство було наповнено розмаїттям музичних номерів, християнських пісень та повчальних віршів.

Діти, що приєдналися до клубів, склали урочисту обіцянку перед громадою й Ісусом Христом. Директор молодіжного служіння Буковинської конференції Ігор Тимко урочисто пов’язав їм галстуки та привітав із важливим рішенням в їхньому житті, а також сказав слова духовної настанови. Пастор місцевої громади Іван Заверюха побажав їм успіхів та вірності в дотриманні проголошених обітниць. Хлопчикам з клубу «Урім» вручили слідопитські паспорти, а з клубу «Тумім» — зошит шукача пригод.

Протягом програми ведучі майстерно поєднували мудрість сьогодення зі словами Святого Письма. Директор клубу слідопитів Роман Жиляк на екрані продемонстрував деякі епізоди з життя та діяльності клубу. Щонеділі підлітки займаються в домі молитви, вивчають Слово Боже. Також проводять цікаві конкурси, в яких розвивають не тільки інтелектуальні здібності, а й збагачуються духовно, організовують походи на природу, де вчаться орієнтуватись на місцевості, розпалювати вогонь без сірників, ставити намети, готувати їжу. Виїжджають з тематичною програмою до дітей-сиріт, до будинку пристарілих і проводять багато інших цікавих заходів. Тож і не дивно, що кількість цих клубів росте.Cхідний ангел
Восточный Ангел
Книга року
За гранью

Телеканал Надія

Телеканал Надія
ANDROID APPS
IPHONE/IPAD APPS