Дев'ятнадцять буковинців з клубу слідопитів підкорили гори Петрос та Говерлу


10.08.2014

З метою підкорити найвищі вершини України — Петрос і Говерлу, а також навчитися чомусь корисному і новому для служіння людям й Богові 17 серпня вранці команда учасників клубу слідопитів з Адвентистської церкви вирушила в дорогу за маршрутом Чернівці – Кваси. Під час цієї зустрічі підлітки складали іспит «Табірні вміння-2», відповідали на теоретичні питання й виконували практичні завдання, з чим усі успішно впоралися. Крім того, юні віряни проводили час у дослідженні Божого Слова — спільному ранковому читанні та вивченні уроків суботньої школи.З рюкзаками на плечах, повною «бойовою» готовністю й гарним настроєм слідопити вирушили в похід. Але гори приберегли для них свої сюрпризи, один з яких — рясний холодний дощ. Та це мандрівників не зупинило.Наступного дня підлітки вже підкорили неприступну, як здавалося, гору Петрос. Першою на її вершину ступила Наташа Тимко. Емоцій — без краю, а от спуск справив враження трохи небезпечного, але веселого.

Новий день. Чудова погода й неймовірні краєвиди. На цей раз об’єктом штурму стала гора Говерла, яку підкорили всього за півтори години. Першими на ній опинилися Дмитро та Мар’ян.
Учасники подорожі згадують: «Гори! — це не просто скелясто-лісові хребти, які здіймаються високо над рівнем моря. Це час з друзями, відпочинок та спілкування; моменти, коли можна зазирнути в найпотаємніші куточки нашої душі та зрозуміти безмежну Божу любов до творіння; коли можна побачити прекрасне серед звичайного, створене Небесним Отцем для кожного».Cхідний ангел
Восточный Ангел
Книга року
За гранью

Телеканал Надія

Телеканал Надія
ANDROID APPS
IPHONE/IPAD APPS