На молодіжній зустрічі в Чернівцях шукали біблійні відповіді на життєво важливі запитання


27.09.2014

Чернівецька адвентистська молодь не вміє сумувати, тому ввечері 27 вересня у приміщенні по вулиці Турецькій 10 відбулася захоплююча молодіжна зустріч під назвою «Ctrl+F — у пошуках відповідей». Юнаки та дівчата заповнили зал, знаючи, що отримають біблійні відповіді на поставлені ними життєві запитання.

Захід розпочалося з прославлення Бога піснею хвали та молитви пастора Олега Осадчука. Ведучим вечора був Ігор Тимко, керівник відділу молодіжного служіння в Буковинській конференції (БК). Програма спілкування передбачала розповіді особистих досвідів. Руслан Костащук поділився історією про свій важкий та водночас вражаючий шлях пошуку Бога в житті. Цей вірянин радіє, що, пройшовши всі труднощі, випробування та спокуси, він все ж таки встояв та знайшов чудового Друга — Ісуса!

Наступним блоком програми були відповіді на запитання аудиторії, які за допомогою Святого Письма давав Віталій Гунько, секретар БК. Після цього усі присутні в залі, взявшись за руки, подякували Богу в молитві та урочисто закінчили суботній день. Наостанок молодь чекали солодощі та гарячий чай, а також приємне спілкування.Cхідний ангел
Восточный Ангел
Книга року
За гранью

Телеканал Надія

Телеканал Надія
ANDROID APPS
IPHONE/IPAD APPS