Незабутні хвилини з слідопитського табору


12.07.2014

З 29 червня по 11 липня 2014року проходив табір для дітей та підлітків Буковинської конференції церкви АСД, який відбувся у мальовничій гірській місцевості Буковини селі Черешенька, Вижницького р-ну за участі слідопитських клубів та шукачів пригод.

Команда слідопитів та вихованців на деякий час відірвалася від повсякденного інтернетного життя і вирушили в незабутню подорож, організатором якої був Ігор Тимко та лідери слідопитських клубів. Діти віком від 8-ти до 15-ти років весело та цікаво проводили час займаючись туризмом, проходячи цікаві спеціалізації: квілінг, укладка рюкзака, стройова підготовка, переправа, ПМД ,знаки орієнтування, вузли… вивчаючи природу, навколишній світ, а також досліджуючи щоденні уроки «Життя - не гра, але дуже схоже» на основі гри футбол.

Протягом усього перебування на природі слідопити та шукачі пригод намагалися віднайти скарб, захований у скрині. Крок за кроком через біблійні уроки, пам’яткові вірші, загальнотабірні ігри, вогнища, вечірні спілкування в групах діти віднаходили ключі, які врешті-решт допомогли відкрити скриню і побачити великий неоціненний Скарб.

Та найбільше запам’яталась, звичайно, субота. До неї діти ретельно готувалися - прибирали територію та свої намети, прикрашали їх. Приїхало багато гостей: одним з яких був президент УУК Віктор Алексеєнко, та батьків. День супроводжувався урочистим богослужінням, на якому відбулася посвята слідопитів, біблійними вікторинами, іграми, особливою подією – хрещенням і завершився святковим концертом.

За час перебування на природі діти настільки здружилися, а наставники стали настільки рідними, що ніхто не хотів прощатися та їхати додому. Тож тепер діти з нетерпінням чекають наступного літа, щоб знову зустрітися у таборі.Cхідний ангел
Восточный Ангел
Книга року
За гранью

Телеканал Надія

Телеканал Надія
ANDROID APPS
IPHONE/IPAD APPS