Молодість, юність - прекрасні роки


25.07.2014

Як Ви вже зрозуміли з назви, мова йтиме про Юність, табір Юність!

З 14 по 24 липня 2014 року в передгір’ї Карпат, у чудовому та мальовничому селі, зі смачненькою назвою, Черешенька, Вижницького району, Чернівецької області проходив молодіжний заїзд табору «Юність».

З самого початку організаторами, координаторами та наставниками робився особливий акцент на дружності груп, в яких було по 10-12 молодих людей. Нажаль всі десять, а точніше дев’ять днів я описати не зможу, але хоча б один спробую.

Щоранку кожен з нас мав можливість розім’яти свої м’язи, в чому нам допомагали чудові спорт-інструктори Ігор та Діма. Після чого координатор Роман надихав табір читанням Ранкового сторожа. Потім в гірському «ресторанчику» нас чекав корисний та поживний сніданок, який надавав сили для духовних роздумів. Як вже зрозуміло, наступними нас чекали біблійні уроки під загальним гаслом «Життя - не гра, але дуже схоже», які вчили кожного бути не зіркою в команді, а командою «Зірка».

По закінченню духовних роздумів кожну групу чекали пригоди. Хтось відправлявся у похід, одні на повну емоцій і вражень переправу, та плавання, інші готувалися до вечірнього служіння, яке було на них покладене, а хтось мав трохи вільного часу в нашому насиченому графіку.

Опісля смачненького обіду на кожну з груп чекала мега весела табірна гра, яка не тільки розвивала та підтримувала наш командний дух, вміння допомогти та підтримати друга в біді та важкій ситуації, а й допомагала нам розпрощатися з калоріями, які ми отримували під час обіду. Виснажені та щасливі, з останніх сил ми бігли на вечерю! І з новими силами починали готуватися до вечірнього служіння, де ми з радістю прославляли Бога в піснях, в чому нам допомагали наші музиканти, знову і знову підкріплялись духовним хлібом, який для нас приготували пастори.

Субота в таборі була особлива, адже 17 молодих людей в «Гірських водах йордану» заключили завіт з Господом.

Ну, а родзинкою, яку всі чекали було вогнище, де ми чудово проводили час у спілкуванні та співі. А закінчувалося все вечірнім спілкуванням з наставниками у наших наметах. Ну, ось так коротко і про головне.

Нажаль, через тривалі дощі ми вимушені були повернутися додому на день скоріше, але тільки з умовою, що через 365 днів знову зустрінемося!

Дякуємо всім працівникам табору, які зробили все для того, щоб наш відпочинок був незабутнім.Cхідний ангел
Восточный Ангел
Книга року
За гранью

Телеканал Надія

Телеканал Надія
ANDROID APPS
IPHONE/IPAD APPS