Табір "Юність" 2014(дитячі зміни)


18.07.2014

З 29 червня - 17 липня 2014 року у селі Репужинці на базі відпочинку " Берізка" проводився дитячий табір.

Перша зміна була для наймолодших діток: з 7- 12 років. Цікава програма та багато ігор розкривали саму тему табору " Галявина 10 мрій". Кожен урок та спеціалізації несли певну ідею. Табір був поділений на галявини: Галявина Щасливих, Галявина Відважних, Галявина Розумних... На цих територіях дітки розповідали пам'ятну перлину, заповідь та тему уроку, після чого вони отримували сюрпризи у вигляді наклейки зі знаком, який асоціюється із заповіддю. Також проводився день професій. Де дітки змогли не тільки показати себе, але й заробити юніти для своєї групи. За які вони могли купити час на цікаві їм спеціалізації та солодкі гостинці.  Як наставниця можу сказати, що найменші дітки були щирими та простими. Можливо було трохи важко але це того вартувало. 

Друга зміна була продовженням зимового табору. Також було багато ігор та спеціалізацій. " Життя не гра, але дуже схоже"- це була і тема табору. Крім спеціалізацій підлітки могли поспілкуватися з пастором Максимчуком Борисом Івановичем. Була цікава програма завдяки координаторам Вакуловій Ірині та Литвиненко Тетяні, які приїхали з Києва. Алла Гайсан- директор табору або як називали діти " Мама Алла". Завжди турбувалась про всіх. Щоб було тепло, весело, ситно та безпечно.

Табірне літо закінчується але кожен хто побував у "Юності", його ніколи не забудуть. Ну що ж до наступного року :)Cхідний ангел
Восточный Ангел
Книга року
За гранью

Телеканал Надія

Телеканал Надія
ANDROID APPS
IPHONE/IPAD APPS