В Чернівцях започаткований новий молодіжний проект «Freestyle»


24.08.2014

24 серпня 2014 року в Чернівцях відбулася прем’єра чудового молодіжного проекту “Церква-кафе”, який користується великою популярністю в інших містах України та навіть закордоном, під назвою «Freestyle». Тема зустрічі була досить актуальною і обговорювалася ще довго після молодіжки: «Поняття дружби та чи існує вона між хлопцем та дівчиною»? Але розповім все по порядку.

Всі присутні були дуже заінтриговані, адже з таким проектом чернівецька молодь ще не зустрічалася. Ніхто з нас навіть гадки не мав, що там відбуватиметься, хоча більшість запрошували своїх друзів не адвентистів запевняючи їх, що буде дуже цікаво ми ж то знаємо, що жодна зустріч у Чернівцях не проходить нудно, і ця не виключення!

У гарному та досить затишному залі наше вухо милували пісні гурту «Новий день». Для того, щоб налаштувати всіх присутніх на більш дружнє і невимушене спілкування, ведучі молодіжки Богдан та Оля провели декілька веселих ігор та перейшли до найцікавішої частини вечора – пошуку відповіді на запитання «Чи ж існує все таки дружба між хлопцем та дівчиною?». Тут думки молодих людей розійшлися. Одні вважають, що це можливо, інші – що все ж таки у когось із «друзів» є почуття до друга протилежної статі. Організаторами навіть було проведено опитування в соціальній мережі, де з 707 людей: 440 вважають, що така дружба існує, а 267 – заперечують такому твердженню.

Також, свою думку на цю тему висловив спікер вечора Володимир Велечук – керівник молодіжного служіння УУК, він також вважає, що такої дружби немає, а якщо ж і з’явилася, то згодом вона переростає в кохання і продовжується вже в шлюбі. Навіть ніде в Біблії ми з вами не знаходимо такого поняття як «дружба між протилежними статями» хіба, що вони були братом та сестрою.Cхідний ангел
Восточный Ангел
Книга року
За гранью

Телеканал Надія

Телеканал Надія
ANDROID APPS
IPHONE/IPAD APPS