На турнірі з футболу в Збаражі адвентисти та їх друзі довели, що любов до ближнього «дорожча за кубок»


12.10.2014

У місті Збаражі Тернопільської області 12 жовтня відбувся ІІ турнір з футболу «Дорожче за кубок», організований Церквою адвентистів сьомого дня, у якому взяли участь команди з м. Тернополя (капітан — Зіновій Олексишин), м. Чернівців «Синай» (капітан — Едгард Дубик) та «Фортуна» (капітан — Олександр Цуркан), а також команда іноземних студентів з Демократичної Республіки Конго. Учасниками були не лише члени церкви, але і їхні знайомі й друзі з інших конфесій та віросповідань. Метою заходу було об’єднання людей, популяризація спорту без агресії та здорового християнського способу життя серед молоді.

Зустріч розпочалася зі звернення пастора Василя Капітанчука, який у своїй промові навів приклад з параолімпійських ігор, коли під час змагань серед людей з обмеженими можливостями один із учасників зазнав травми і, на диво, його конкуренти, які мали б прагнути перемоги, синхронно зупинилися, щоб йому допомогти. Цими словами священнослужитель закликав гравців підтримувати один одного та проявляти братерську любов.

Турнір проходив за коловою системою, у якій кожна команда зустрічалася з усіма іншими. Гру розпочинали студенти з Конго та «Синай». Подія відбувалася за чудової та надзвичайно теплої для такої пори року погоди, тому гаряче було не тільки на полі, а й серед уболівальників. Як в першій, так і в усіх наступних іграх, матчі тривали в напруженій боротьбі. Свідченням цьому є їх рахунки 4:2; 0:1; 2:1; 2:3.

Вболівальники та команди підтримували тих, котрі брали участь у спортивних баталіях. Під час перерви гравців та усіх присутніх частували свіжовипеченими пиріжками.
Цього разу в командних змаганнях переможцями стали студенти навчальних закладів Тернополя з Демократичної Республіки Конго, яких організував для участі в турнірі їх співвітчизник, пресвітер адвентистської громади Тернополя — Нянджі Мампуту Серж.

Усі гравці продемонстрували хорошу фізичну підготовку, технічну майстерність та високу командну гру. Учасники активно займаються спортом, бо вважають, що в здоровому тілі — здоровий дух та міцна віра. Турнір тривав з 9:00 аж до 16:30, проте для гравців та вболівальників він пройшов швидко, бо був наповнений емоціями та яскравими враженнями. Закінчилось спортивне свято вечерею в кафе, де відбулося нагородження команд та усі присутні спілкувались, ділились враженнями, а також послухали чудовий християнський спів квартету дівчат з тернопільської громади.

Родзинкою вечора стало виконання футбольного гімну усіма учасниками та вболівальниками турніру, який спеціально написав для цієї події Сергій Коновалов.

Хвилюючим моментом стало нагородження команд, по-африканськи емоційно раділи переможці турніру — команда з Конго. Якщо під час матчів вирувала конкуренція, то у залі було більше гармонії та єдності. Кожен з гравців у подарунок отримав християнську книгу, записник, грамоту, а команди, які посіли призові місця — кубки.

Підсумовуючи прожитий день, організатори закликали усіх повсякчас пам’ятати, що в житті є те, що дорожче за кубок — любов до ближнього, дружба та взаємоповага.

Cхідний ангел
Восточный Ангел
Книга року
За гранью

Телеканал Надія

Телеканал Надія
ANDROID APPS
IPHONE/IPAD APPS