На святкуванні Дня слідопита в селі Коритному церкву закликали підтримати служіння підлітків


11.10.2014

У громаді адвентистів сьомого дня с. Коритного Чернівецької області 11 жовтня підліткові клуби — місцевий «Патмос» і клуб «Еммануїл» с. Рингача святкували свій перший День слідопита. Наступного ж дня, у неділю, учасники «Патмоса» провели екскурсії у двох стародавніх фортецях — в м. Хотині та м. Кам’янці-Подільському.

Урочисте богослужіння в суботу розпочалося шикуванням, проголошенням закону та обіцянки, а також виконанням гімну клубу. Програма продовжилась співом учасників «Патмоса» і хору клубу «Еммануїл».

У духовних роздумах аудиторію повів Ігор Тимко, керівник молодіжного служіння, який порівняв функцію слідопитського клубу з багажником автомобіля, у який все, що укладається, можна взяти. Тому пролунав заклик до місцевої громади, щоб вона підтримала служіння підлітків і збільшувала «багажний» відділ церкви.

Діти ділилися своїми досвідом, враженнями та бажаннями, а також влаштували невеличку вікторину для аудиторії. Директор «Патмосу» Тетяна Калинчук представила відеозвіт діяльності клубу від часу його заснування, у якому було показано, як юні віряни допомагають у господарстві хворим та похилого віку членам церкви, проводять свої заняття, беруть участь у євангельській роботі. Завершилось богослужіння збором пожертвувань для підтримки слідопитської діяльності.

Наостанок на радісних, задоволених підлітків чекав святковий обід. Час збігав непомітно й настали зворушливі хвилини прощання, що дещо засмутили присутніх. Слідопити з нетерпінням чекають наступних зустрічей з друзями та іншими клубами. Вони налаштовані не зупинятися, а йти шляхом Христа до вічності.

Cхідний ангел
Восточный Ангел
Книга року
За гранью

Телеканал Надія

Телеканал Надія
ANDROID APPS
IPHONE/IPAD APPS