У Чернівцях відбулося об’єднання двох адвентистських громад


18.10.2014

Дві адвентистські громади — «Чернівці-Садова» та «Чернівці-10» 18 жовтня об’єдналися в одну. Тепер сумісні богослужіння проводитимуться в молитовному будинку по вул. Садовій 1-Б, розрахованому на 120 місць. Раніше тут щосуботи збиралося близько 70 вірян, тепер їх кількість збільшиться ще на 38 осіб. Причиною об’єднання стала фінансова доцільність, адже зросли ціни за опалення в орендованому приміщенні.


На урочистому богослужінні пастор десятої громади Мирослав Кізема, передаючи свої повноваження пастору Павлу Козаку, сказав, що «віддає найрідніше». Громада, що так чуйно й люб’язно прийняла нових братів та сестер у свою сім’ю й висловила їм підтримку, підготувала «стіл любові» із смачними гостинцями та програму знайомства.

Адвентистська церква «Чернівці-10» була заснована після євангельських заходів, які проводила школа AFCOE в 2011 році. Завдяки духовно-пізнавальній програмі за участю Уеса Пеперса 43 особи охрестилося, і вже в грудні з них сформували нову громаду. Її віряни організовували регулярні молодіжні служіння в церкві, онкодиспансері, пропонували духовну літературу мешканцям міста. Місцем зібрань був спочатку Чернівецький обласний театр ляльок (вул. Головна 22), а потім — приміщення за адресою вул. Головна 237, де довгий час громада проводила богослужіння, урочисті програми, соціальні акції.Cхідний ангел
Восточный Ангел
Книга року
За гранью

Телеканал Надія

Телеканал Надія
ANDROID APPS
IPHONE/IPAD APPS