Адвентисти Буковини надіслали жителям Донбасу гуманітарну допомогу, а також організували волонтерів для відновлення зруйнованого житла


30.10.2014

З кожним днем кількість людей, які залишаються без засобів існування на Донбасі, збільшується. Люди налякані думкою, що ж їх чекає завтра. Саме для них в рамках проекту «Східний ангел» адвентисти Буковини зібрали гуманітарну допомогу. 3,5 тони вантажу відправили в епіцентр потреб Донецької області та близько 7,5 тон — пакети з одягом, продукти та засоби гігієни, зібрані громадами м. Чернівців, сіл Кадубівців, Ржавинців, Баламутівки, Кострижівки та Чунькова доставили в центральний офіс Адвентистського агентства допомоги і розвитку (АДРА) у м. Києві. Також з Буковини 19 жовтня вирушила до м. Миколаївки Донецької області вже друга бригада волонтерів-будівельників, щоб відновити житлові будинки, зруйновані під час воєнних дій.

У цій команді — 10 чоловік, віряни громад с. Мамаївців та смт Лужан на чолі з пастором Василем Величком. Вони від’їхали, завантаживши багажний відсік автобуса та двохосний причіп гуманітарної допомоги. Попередня ж команда з 7 чоловік, організована телеканалом «Надія», майстерно відпрацювавши, 24 жовтня повернулася додому. Та на цьому адвентисти Буковинської конференції не зупиняються, а вже готують третю команду до виїзду, та готові знову передати на схід України близько 8 тон вантажу. Серед продуктових наборів, які збирають віряни — олія, згущене молоко, пшеничні крупи, гречка, цибуля та багато іншого.

Пастор Борис Максимчук розповідає: «Пакети з продуктами важать по десять–дванадцять кілограмів. Ця допомога поїде туди, де можливо буде надати її людям, які мають крайню необхідність у ній, зокрема, до міст Дебальцева, Слов’янська та інших».

Своїми враженнями ділиться Олена Гунько (волонтер): «Люди, які живуть на Донбасі, потрапили в біду. Тому допомогти їм — це не просто правильно, це є дуже людяно. Я вважаю, що проект є дуже корисним також і для нас самих, щоб відчути, що в нашому серці ще є те добро, яким можна поділитися. За прикладом Ісуса Христа як християни ми просто повинні відгукнутися на цю біду».

Народна мудрість говорить: чужого лиха не буває, а милосердя і доброта — це два крила, на яких тримається людство.Cхідний ангел
Восточный Ангел
Книга року
За гранью

Телеканал Надія

Телеканал Надія
ANDROID APPS
IPHONE/IPAD APPS