11 тон гуманітарної допомоги в Краматорськ привезли буковинські адвентисти


30.10.2014

Протягом тижня адвентисти сьомого дня на території Буковинської конференції зі щирим серцем долучилися до проекту «Східний ангел», збираючи допомогу для жителів сходу України, що постраждали від збройного конфлікту. 28 листопада відбулося завантаження продуктових пакетів, овочів та теплого одягу, а 29 листопада ввечері в м. Краматорську Донецької області вантажівку з радістю зустріли та охоче розгрузили. 11 тон допомоги, зібраної вірянами, отримають люди, які мають у цьому крайню потребу.

З усмішкою на обличчі та з подякою 15 волонтерів близько двох годин розвантажували привезене. І потім вщерть заповнена «Газелька» вирушила доставляти продукти харчування та теплий одяг нужденним.

Віктор Голик, який супроводжував вантаж з Буковини, ділиться враженнями: «Коли літня жінка побачила звичайні, на наш погляд, продукти, вона голосно з радістю вигукнула: “О! Картопелька!”, а один із чоловіків: “О! Квасолька, треба вже ставити варити!”».

Сергій Голіков — координатор проекту «Східний ангел» на Донбасі: «У Краматорську проживає зараз близько 8 тисяч переселенців, які очікують саме на волонтерську допомогу. У людей немає роботи, житла, вони не отримують пенсії, заробітні плати, радіють будь-яким продуктам чи теплому одягу. У цьому місті адвентистська церква налічує 120 вірян, які об’єдналися, щоб допомагати людям. Вони співпрацюють з відділом молоді та сім’ї, а також з центром переселенців при міській раді. Орендують маленькі приміщення, які є своєрідними центрами допомоги в рамках проекту “Східний ангел”. Допомагають також і членам церкви, але в першу чергу — переселенцям та малозабезпеченим жителям міста. Дуже дякуємо всім, хто бере участь в цьому проекті».











У допомозі постраждалим взяли участь адвентистські громади таких міст як Коломия, Городенка, Чернівці, Новоселиця, Хотин, Вашківці, Вижниця, Сокиряни, смт Кельменці; сіл: Кадубівці, Горошівці, Остриця, Петрівці, Драченці, Недобоївці, Щирівці, Керстенці, Шилівці, Грозинці, Бочківці, Новодністровськ, Братанівка, Вашківці, Коновка, Варновиця, Вартеківці, Слобода, Клішківці, Зарожани, Малинці, Путрене, Зелена, Козиряни, Долиняни.


Автор: Ігор Тимко

Cхідний ангел
Восточный Ангел
Книга року
За гранью

Телеканал Надія

Телеканал Надія
ANDROID APPS
IPHONE/IPAD APPS