Шанувальники таланту співачки Оксани Козунь в Чернівцях пожертвували більше 10 тисяч гривень для постраждалих на сході України


23.11.2014

У приміщенні «Юність Буковини» в м. Чернівцях 23 листопада відбувся благодійний концерт лауреата всеукраїнських та міжнародних конкурсів, християнської співачки Оксани Козунь під гаслом «Тому, що люблю». Його мета — підтримати проект «Східний ангел», спрямований на допомогу жителям східної частини України, що постраждали від збройного конфлікту. Завдяки концерту зібрали 10891 гривну та 100 доларів США.

Прохолодного недільного вечора теплий та затишний зал очікував відвідувачів. Концерт розпочався зворушливими піснями про друга життя, кохану половинку. Від одного з найкращих творів про маму — «Чорнобривців» у багатьох на очах з’являлися сльози.

Тема кохання плавно перейшла в оспівування небесної любові, прославлення Бога. Зокрема, у виконанні Оксани прозвучала пісня «Я люблю Тебе, Ісус», написана її іспанським другом. Та й сама Оксана написала багато пісень для звеличення Божого Імені. Аудиторії дуже сподобались такі твори як «Люди всей земли, обернитесь» та «Ожидаю, ожидаю, что придёшь за невестой Своей». Вони змушували слухачів замислитись над своїм життям, адже Христос вже близько.

Під час концертної програми досвідами, пережитими на Донбасі, з присутніми поділився Іван Паулович, який був членом однієї з бригад, котрі відбудовують зруйновані будинки. Дивовижні історії людей, які шукають Господа незважаючи ні на що, надихали тих, хто потребує духовного пробудження. Відвідувачі концерту дякували Богові за те, що в них є можливість допомагати ближнім.Cхідний ангел
Восточный Ангел
Книга року
За гранью

Телеканал Надія

Телеканал Надія
ANDROID APPS
IPHONE/IPAD APPS