Благодійний концерт Оксани Козунь в Івано-Франківську став подарунком для тяжкохворої Софійки


22.11.2014

В Івано-Франківській обласній філармонії у суботу, 22 листопада, відбувся благодійний концерт християнської співачки Оксани Козунь «Тому що люблю». Близько трьохсот осіб завітали на цей захід, щоб не тільки насолодитися чудовими піснями, а й допомогти батькам семирічної Софійки Бойчук, яка знаходиться на лікуванні в обласній дитячій клінічній лікарні міста, у відділенні онкогематології. Концерт допоміг зібрати кошти в сумі 16 382 гривень, 100 доларів США, 10 злотих, 5 євро та 10 фунтів, які тут же вручили батькові хворої дівчинки.

Людмила Калдаре, ведуча благодійного концерту, показала на екрані фотографії дитини, які демонструють її захоплення, мрії, малюнки, ручну роботу, якою вона так любить потішити інших, розповіла про її доброзичливість і щирість, яку вона вже встигла проявити до своїх однокласників і друзів. Але зараз Софійка потребує нашої участі в тому, щоб перешкодити тяжкій хворобі, внаслідок якої дівчинка вже втратила одну нирку. Ведуча навела приклад зі свого минулого, яке було пов’язано з такими ж проблемами, і хто знає, якби тоді люди не прийшли їй на допомогу, чи стояла би вона тут живою перед глядачами?

Солістка вечора Оксана Козунь — лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів, три роки тому співала в академічному ансамблі пісні і танцю Збройних сил України. Сьогодні ж вона присвятила свій талант Творцеві й рада, що може співати на благодійних концертах для нужденних та хворих, щоби таким чином допомогти їм у їхніх бідах. В її піснях звучать теми материнської любові, прославлення Бога, навернення й багато інших, що змушує слухачів замислитись над своїм життям.

Концерт відбувся за сприяння церкви Адвентистів сьомого дня, директора філармонії Андрія Савки, Західного регіонального центру здорового способу життя «Майбутнє України» та громадської організації «Здорове покоління».Cхідний ангел
Восточный Ангел
Книга року
За гранью

Телеканал Надія

Телеканал Надія
ANDROID APPS
IPHONE/IPAD APPS