В Чернівцях діти зі 150 родин отримали подарунки від асоціації «Сім’я і здоров’я»


08.12.2014

Регіональна благодійна асоціація «Сім’я і здоров’я» в Чернівцях за підтримки міської ради 8 грудня провела чергову соціальну акцію для дітей-інвалідів, сиріт, малозабезпечених та дітей-переселенців зі сходу України. В адвентистському молитовному будинку, що по вул. Турецькій 10, відбулася урочиста програма, після якої пастори та віряни вручили пакети з подарунками 150 родинам — учасникам заходу.



Слова привітань, духовні роздуми та пісні створили приємну та радісну атмосферу. Пастор Віталій Гунько, секретар Буковинської конференції Церкви АСД, вів програму, підбадьорюючи присутніх в залі.

Аліна Круглецька, радник чернівецького міського голови із соціальних питань, у своїй промові сказала: «Не вперше в цьому залі збираються ті сім’ї, яким асоціація “Сім’я і здоров’я” за підтримки міської ради та інших спонсорів хоче принести трохи тепла, душевного спокою та турботи. Спасибі тим доброчинцям, які долучилися до цієї справи». Також подякувала усім благочинцям начальник управлянні праці та соціального захисту населення Олена Долга.

Від міського управління освіти виступила головний спеціаліст Ірина Застанкевич, яка зазначила, що дуже приємно, що в цей нелегкий для країни час саме асоціація «Сім’я і здоров’я», а також спонсори допомагають нужденним на Буковині.

Організатор Валентина Мельничук, керівник асоціації «Сім’я і здоров’я», розповіла про підготовку до цієї акції і подальші плани щодо роботи з учнями загальноосвітніх шкіл в напрямку здорового способу життя и дошлюбного консультування.






Автор: Ігор Тимко

Cхідний ангел
Восточный Ангел
Книга року
За гранью

Телеканал Надія

Телеканал Надія
ANDROID APPS
IPHONE/IPAD APPS