На зльоті клубу слідопитів підлітки Буковини звітували про свою діяльність та вивчали символіку служіння у Святилищі


01.12.2014

В адвентистській громаді с. Шилівців Хотинського р-ну 28–29 листопада відбувся зліт учасників клубу слідопитів Чернівецької області, на який завітав 131 підліток та не менша кількість гостей. Основною темою зустрічі була духовна спеціалізація «Святилище», у відповідності до якої захід мав назву «Ісус — наш Цар». Слідопити демонстрували свої творчі здібності, брали участь у різноманітних конкурсах, розповсюджували християнські газети в селищі.

Першим прибув на мiсце призначення клуб «Патмос», трохи пізніше приєднались клуби «Єгошуа» та «Носії Світла», за що отримали цiкавi призи. У п’ятницю відкриття зльоту розпочалося проголошенням обіцянки, закону, та спiвом гiмну слiдопитiв, а також звуками духового оркестру с. Недобоївцiв.

Упродовж зустрічі Ігор Тимко, керівник молодіжного служіння Буковинської конференції, проводив заняття зі спеціалізації «Святилище». Слідопити дізналися про три відділення святилища, а також про те, що саме в кожному відділені знаходиться і що воно символізує. Розгледіли відмінності в одязі левіта, священика та первосвященика, чотири покривала, якими накрита була скінія, а також дізналися про кольори та їх символіку.

На суботньому богослужінні підлітки звітували про діяльність своїх місцевих клубів за рік, виконували пісні, розповідали вірші, показували сценки.

Пiсля смачного обiду клуби взяли участь у сіті-квесті, під час якого дарували мешканцям села газети «Вічний Скарб» та «Скарбничку» юним читачам, а також провідали вірян, якi не мають змоги бувати на богослужiнні. Щирiсть та привiтнiсть дiтей пiдбадьорила дорослих та викликала в них сльози радості. На вечірньому служінні слiдопити дiлилися досвiдами благовiстя.

Після вечері діти писали спеціального листа, в якому висловили подяку Богові і свої прохання. Аркуші вклали в конверти, на яких підписали свою адресу, щоб організатори через деякий час змогли його переслати…

В останньому блоці зустрічі Ігор Вікторович поділив усіх підлітків за віковою категорією, утворивши 7 команд, також сформували особливу команду, яка складалася з наставників та директорів слідопитських клубів. Упродовж двох годин команди брали участь в різноманітних конкурсах, які допомогли учасникам познайомитись, подружитися й реалізувати свої таланти. Потім усі учасники та глядачі отримали солодкі подарунки.

Суботній день завершився урочистою церемонією закриття зльоту. Присутні привітали новоутворену цього року в слідопитському колі сім’ю Сергія та Христини Горенчей, а також Юлію Тихон, яка святкувала день народження. Районний пастор Ярослав Опаєць щиросердечно поділився своїми враженнями, з ностальгією згадав зародження слідопитського служіння на території Буковини в с. Мамаївцях в 1994 р. Ярослав Миколайович звершив подячну молитву за цей захід і попросив Божого благословення на подальше слідопитське служіння.

Наступного дня діти провели весело час, катаючись на ковзанах.

Зустріч принесла багато цінних відкриттів для слідопитів. Вони засвоїли важливий духовний урок: Ісус — наш Цар, i треба крокувати вперед, дивлячись на Нього — ось мета і бажання серця.
Учасники зльоту щиро вдячні за гостинність вірянам громади с. Шилівців та громадам сіл Малинців та Клішківців за смачний обід та вечерю.

Подібний зліт слідопитів також пройшов на території Буковинської конференції 15–16 листопада в м. Коломиї, куди завітали підлітки Івано-Франківської та Тернопільської областей. Він залишив багато приємних вражень у 78 учасників цього дійства.


Автор: Антоніна Мельничук
Фото: Максим Тенкуляк

Cхідний ангел
Восточный Ангел
Книга року
За гранью

Телеканал Надія

Телеканал Надія
ANDROID APPS
IPHONE/IPAD APPS