На зустрічі в Чернівцях молодь розмірковувала, як словом нести добро


07.12.2014

В адвентистській церкві м. Чернівців 7 грудня відбулася молодіжна зустріч «Freestyle». Тема багатьох заінтригувала, особливо тих, хто любить побалакати й попліткувати: «Язик — добро чи зло?». Спікер вечора, секретар Буковинської конференції Віталій Гунько разом з присутніми розмірковував над впливом слів на людину.

Хлопці та дівчата зібралася у великому та просторому залі. Почалося все з цікавих конкурсів, які допомогли аудиторії налаштуватися на роздуми. Усі погодились, що без язика люди не могли б розмовляти, але коли всі інтелектуальні та розважальні теми для обговорення вичерпані, співбесідники, нажаль, часто переходять до пліток і це певним чином шкодить їм, а також оточенню.

Віталій Гунько зауважив, що весь світ був створений Словом (Євангеліє від Івана 1:1). Тож перед тим, як своїми висловами образити чи принизити ближніх, потрібно замислитись: а чи хотіли б ми таке почути? Рани, зроблені словами, набагато болючіші, ніж рани від меча. Отже, язик – це добро в тому випадку, якщо з його допомогою розповідати людям про Бога, підтримувати друзів словами розради та втіхи у важких ситуаціях та багато іншого. Треба пам’ятати: «Бо зо слів своїх будеш виправданий, і зо слів своїх будеш засуджений» (від Матвія 12:37).Після продуктивних роздумів усіх чекав смачний фуршет.


Автор: Кароліна Житарь
Фото: Сергій Демчук

Cхідний ангел
Восточный Ангел
Книга року
За гранью

Телеканал Надія

Телеканал Надія
ANDROID APPS
IPHONE/IPAD APPS