Незвичайна СМС згуртувала дітей і молодь адвентистської церкви Тернопільщини


20.12.2014

У церкву адвентистів сьомого дня м. Тернополя 20 грудня «прийшла» СМС — ця абревіатура означила «суботу молодіжного служіння», яка об’єднала два заходи — урочисте відкриття дитячого клубу шукачів пригод, на якому відбулося посвячення чотирьох дітей, та молодіжну зустріч, яка згуртувала хлопців та дівчат з області.

Перший захід організували керівники клубу шукачів пригод Христина Гаврищук та Ангеліна Смик, які підготували з дітками декілька творчих номерів. Присутні насолодилися юними голосочками та акторським талантом. Після того, як діти вишикувались та проголосили обітницю клубу, а також заспівали гімн, пастор Василь Капітанчук звершив молитву посвячення.

Настала особлива хвилина: чотирьом юним шукачам Ігор Тимко, керівник молодіжного служіння Буковинської конференції (БК), пов’язав краватки. Зі святом маленьких вірян привітали Алла Гайсан, керівник дитячого служіння БК, а також місцевий пастор, пресвітер, директор клубу шукачів пригод та керівник дитячого служіння громади. А в кінці програми на сцені відбувся діалог дітей з батьками.

Потім для молодих людей Тернопільської області влаштували захоплюючі ігри, конкурси, які об’єднали їх в один великий колектив. Групи отримали дискусійні питання, обговорювали їх і з задоволенням ділились своїми відповідями. Ігор Тимко розкрив тему «Ctrl+C», запропонувавши молоді «копіювати» та привносити у своє життя позитив.

Ці заходи принесли багато хвилюючих емоцій та нових знайомств. Субота молодіжного служіння дуже зблизила усіх учасників свята, вони в майбутньому планують знову влаштувати таку зустріч.


Автор: Ірина Шаль
Фото: Софія Олексишин

Cхідний ангел
Восточный Ангел
Книга року
За гранью

Телеканал Надія

Телеканал Надія
ANDROID APPS
IPHONE/IPAD APPS