На Буковині адвентисти влаштували волейбольні змагання, пам’ятаючи про дружбу, яка «дорожча за кубок»


05.01.2015

У селі Лужани Чернівецької області 5 січня в одній із місцевих шкіл відбулося змагання з волейболу. Ця гра була організована представниками церкви адвентистів сьомого дня, але також на цей матч приїхали гравці із різних міст України. Ідея турніру під назвою «Дорожче за кубок» була в тому, що, попри бажання виграти, команди не забували про дружбу, вони грали із захопленням, не входячи в неконтрольований азарт.

Гра була розділена на два змагання: новачків та досвідчених. І в кожній з цих категорій було декілька команд. Отже, на турнірі «Любі», який представляв новачків, були такі команди: «Садгора», «Магала», «Герца», «Жучка», «Остриця», «Новоселиця». А на турнірі «Профі», де змагались найсильніші, були такі команди: «Дрім-тім», «Оріон», «Кобра», «Рошен», «Патріоти», «Тернопіль».

Вболівальники своєю присутністю допомагали та надихали гравців викладатись на всі сто. Після декількох матчів спортсменам для відновлення сил приготували обід. За цю невелику перерву учасники відпочили та познайомились ближче із присутніми на заході, а також оглянули нову місцевість.

Після турніру Ігор Тимко, керівник молодіжного служіння Буковинської конференції, вручав командам грамоти. У цьому турнірі серед досвідчених перше місце посіла команда «Тернопіль». А серед новачків — команда з с. Остриці.

Цього року вирішили, що, здобувши кубки за перші місця, команди не мають права залишати трофей у себе назавжди, а повинні приїхати на наступні змагання, щоб знову відстояти свій титул. Але, не зважаючи на місця, волейбольна гра — це привід провести гарно час у хорошій атмосфері та розширити своє коло друзів.


Автор: Ірина Шаль

Cхідний ангел
Восточный Ангел
Книга року
За гранью

Телеканал Надія

Телеканал Надія
ANDROID APPS
IPHONE/IPAD APPS