Різдвяний благодійний концерт розкрив зміст свята жителям Івано-Франківська та надав допомогу постраждалим сходу України


11.01.2015

Івано-Франківська обласна філармонія 11 січня була переповнена людьми. Різдвяний благодійний концерт подарували гостям та жителям міста молодіжний хор, колективи та солісти Церкви адвентистів сьомого дня. Святковий захід відбувся в рамках проекту «Івано-Франківськ — місто надії» і послужив допомогою в сумі 2395 гривень для проекту «Східний ангел» .

Програма «Народжений, щоб померти і воскреснути» різними способами відкривала справжній зміст свята. Вона торкалася сердець глядачів глибоким змістом пісень «Радійте люди, Спас прийшов», «Слава в вишніх Богу», «На небі зірка», «Молитва очищення», виконаних хором. Ведуча Богдана говорила слова з Біблії, читала вірші, повідала історію створення світу та народження Ісуса Христа.

Звеличували Спасителя сольні виступи Андрія Поповича (пісня «Великий Бог»), Віктора Боштана («Коли дивлюсь на все творіння»), Юлії Надвірнянської («Зірка», «У Його надійних руках»). Особливо тепло аудиторія приймала пісні у виконанні маленької Ренатки Надвірнянської, підлітків Христини Пасечник, Ірини Кізілової та дитячого ансамблю «Дзвіночки». Яскравим доповненням у розкритті різдвяної теми був показ слайдів та відео.

Насамкінець пастор Іван Заверюха висловив подяку гостям, учасникам та передусім Богові за чудовий вечір та зігріті серця. Присутні відвідали благодійний ярмарок у холі приміщення, де були представлені різноманітні поробки підлітків з клубу слідопитів. Відвідувачі розглядали книги, журнали та календарі, які можна було придбати.

Слова, що звучали в програмі — «Характер Божий, який виявився в Його Сині, також обов’язково виявиться в Його послідовниках!» — якоюсь мірою здійснились через людей, які не тільки задовільнились концертом, а й подали руку допомоги тим, кому зараз тяжко.

Кошти, виручені з поробок (1510 грн) та літератури (885 грн, 15 коп.) передані проекту «Східний ангел» для постраждалих сходу України.Cхідний ангел
Восточный Ангел
Книга року
За гранью

Телеканал Надія

Телеканал Надія
ANDROID APPS
IPHONE/IPAD APPS