Позитивно ставитися до життя закликали на зустрічі молодих адвентистів Буковини


21.02.2015

Днем молитви для адвентистської молоді Кіцманського та Заставнівського районів Чернівецької області стало 21 лютого. Для проведення такого служіння свої двері гостинно відчинила громада с. Кадубівців. Молодь громад міст Кіцмані, Заставної, сіл Мамаївців, Станівців, Малого Кучурова, Горошівців, Стрілецького Кута, смт Лужан від самого ранку перебувала в атмосфері спілкування, молитви, а також духовної музики.

Ігор Тимко, керівник молодіжного відділу Буковинської конференції, провів біблійний урок, на якому розглядалися життєві теми із книги Приповісті Соломона. Присутні активно ділилися своїми міркуваннями щодо прочитаних віршів. Все це супроводжувалось піснями, віршами та розповіддю досвідів з життя. Далі звучали настанови із Слова Божого. Керівники молоді кожної громади прочитали улюблені уривки із Біблії, після чого пролунав заклик до хрещення, на який відгукнулося 15 осіб, охочих укласти завіт з Господом.

В обідню перерву нікому не довелося нудьгувати, оскільки цей час минув за конкурсами та цікавими практичними завданнями. А ввечері розпочався музичний фестиваль. Молоді люди славили Господа своїми піснями, віршами та інструментальними номерами. Незважаючи на події, які відбуваються в країні, ведучі вечора закликали всіх зберігати позитивне ставлення до життя, радіти та завжди довірятися Богу.

На свято також завітала Леся Гунько, керівник музичного відділу конференції, яка подякувала за чудово проведений час та разом з керівником молодіжного відділу вручила кожній громаді грамоти та подарунки.

Завершила молодіжне богослужіння пісня «Якщо ми разом», яку виконала молодь громади Кадубівців.


Автор: Галина Мельниченко
Фото: Дмитро Манюк

Cхідний ангел
Восточный Ангел
Книга року
За гранью

Телеканал Надія

Телеканал Надія
ANDROID APPS
IPHONE/IPAD APPS