На Буковині молодь провела богослужіння, «отримавши» незвичайну СМС


31.01.2015

Близько 150 молодих адвентистів сьомого дня 31 січня з’їхалися до міста Вижниці з Вижницького та Путильського районів, а також з різних куточків Чернівецької області, щоб разом провести СМС — суботу молодіжного служіння.

На початку зустрічі Юрій Лютик, районний керівник молоді, привітав аудиторію. Учасники заходу поділилися досвідами служіння Богу — як своїми власними, так і пережитими разом. Святкову атмосферу доповнювали гімни подяки і хвали Творцеві, вірші та повчальні пантоміми. Із словом привітання та порад виступив Ігор Тимко, керівник молодіжного відділу Буковинської конференції (БК).

Після обіду віряни спілкувалися та налаштовувалися на веселі конкурси. Хвилини збігали непомітно, і ось настав час для музичної програми. На славу Божу прозвучало багато яскравих пісень, які потішили слух присутніх.

Наостанок до гостей звернулась Леся Гунько, керівник музичного відділу БК, а представникам громад, що брали участь у вечорі, на згадку про нього вручили подяки. З молитвою та словами благословення, які промовив місцевий пастор Ілля Говалешко, а також піднесеним настроєм усі розійшлися з надією на те, що скоро прийде час, коли вже ніхто не розлучатиметься.























Автор: Антоніна Мельничук
Фото: Едуард Тимко

Cхідний ангел
Восточный Ангел
Книга року
За гранью

Телеканал Надія

Телеканал Надія
ANDROID APPS
IPHONE/IPAD APPS