Капіланське служіння


31.01.2015

Тоді скаже Цар тим, хто праворуч Його: Прийдіть, благословенні Мого Отця, посядьте Царство, уготоване вам від закладин світу. Бо Я голодував був і ви нагодували Мене, прагнув і ви напоїли Мене, мандрівником Я був і Мене прийняли ви. Був нагий і Мене зодягли ви, слабував і Мене ви відвідали, у в'язниці Я був і прийшли ви до Мене.

Тоді відповідять Йому праведні й скажуть: Господи, коли то Тебе ми голодного бачили і нагодували, або спрагненого і напоїли? Коли то Тебе мандрівником ми бачили і прийняли, чи нагим і зодягли? Коли то Тебе ми недужого бачили, чи в в'язниці і до Тебе прийшли? Цар відповість і промовить до них: Поправді кажу вам: що тільки вчинили ви одному з найменших братів Моїх цих, те Мені ви вчинили.

Нещодавно дві жіночі виправні колонії Галича та Добриводів відвідали Адвентисти Сьомого Дня з доброю акцією милосердя. Сім`я Луцьких запросила Рогде Акессон, сестру адвентистку із Швеції. Розповідь сестри зворушила серця слухачів незвичайною життєвою історією, де була присутня залежність від наркотиків, відбування покарання в одній із в`язниць Швеції, знайомство з Богом, навернення до Нього і велике бажання допомагати засудженим жінкам по світі. Духовну атмосферу присутніх збагачували виступи молодих сестер з Івано Франківська та Києва, а потім кожна засуджена отримала в подарунок пакет, в якому були необхідні для життя речі та солодощі. На завершення Іван Заверуха зробив духовний підсумок і помолився за всіх присутніх. Акція завершилася великим проханням жінок щоб їх відвідували частіше і на завершення побажали одні одним рясних Божих благословінь.

Відвідавши когось у колонії ви відвідали Самого Христа, так сказав Ісус.Cхідний ангел
Восточный Ангел
Книга року
За гранью

Телеканал Надія

Телеканал Надія
ANDROID APPS
IPHONE/IPAD APPS