Близько 700 чернівчан об’єднав різдвяний концерт


17.01.2015

В ошатній залі Чернівецького обласного центру естетичного виховання «Юність Буковини» близько 700 чернівчан 17 січня насолоджувалися різдвяним концертом який був організований музичним відділом Буковинської конференції.

Заходячи до залу всіх присутніх вітали слідопити Буковини: «Добри вечір! Ми раді вас бачити!» Цього вечора зал був переповнений шанувальниками різдвяного концерту.

Ведучі вечора та музичні колективи в унісон, дорослі та діти – запросили присутніх поринути в невичерпну тему – Віфлеємську історію, прославити Бога за незрівнянну любов та безмежну жертву.

Павло Кирилюк – президент Буковинської конференції у своєму виступі привітав присутніх в залі і також звернув увагу на важливість народження Ісуса Христа.

Цього вечора участь у виступі взяли: дитячий хор хотинського району «Алакріс», Ансамбль дзвіночків (с.Стрілецький Кут), «Небесні Промінці», ансамбль бандуристів «Буковинська перлина», гурти «Grace» та «Соль земли», дует скрипок (Гаврелиця Христина та Когут Тамара), вокальний гурт у супроводі оркестру, вокально-інструментальний гурт «Сіон» та молодіжний хор громади Чернівці-Жучка.

В завершенні на виході бажаючі отримували місійну книгу року «Не залишу тебе» та щиро дякували за натхненний різдвяний концерт.Cхідний ангел
Восточный Ангел
Книга року
За гранью

Телеканал Надія

Телеканал Надія
ANDROID APPS
IPHONE/IPAD APPS