Служіння слідопитського клубу «Екклезіаст»


28.02.2015

28 лютого 2015 року у громаді села Малинці відбулося служіння, основними організаторами якого стали члени місцевого клубу слідопитів - «Екклезіаст». Не так багато часу пройшло відтоді, як відбулося посвячення цих молодих працівників Бога, але обсяг виконаної роботи за цей час вже досить значний. Під час служіння діти та громада загалом перевіряли свої знання однієї із книг Біблії – Естер. Питання, на перший погляд, були досить ясними, хоча деколи – неоднозначними, проте діти змогли показати високий рівень знання цієї книги.

Друга частина служіння, яка була проведена – це розповідь пам’ятних віршів, або пам’ятних перлин, які вивчалися протягом двох місяців. Окрім того, директор місцевого клубу слідопитів – Паламарчук Віталій, провів конкурс на знання книг Біблії. Діти вивчали порядок біблійних книг Старого Заповіту, загальну кількість книг та тему й основну ідею кожної з них.

Досить гарним доповненням служіння стали виступи дітей, які співали пісні, грали на піаніно, розказували біблійні тексти. Загалом робота, яку виконує місцевий клуб та всі клуби Буковинської конференції, зосереджена на збереженні дітей у церкві та зацікавленні їх у здійсненні служіння. Тому ми віримо і впевнені, що ця робота - благословенна Богом, основним керівником якої є сам Господь.Cхідний ангел
Восточный Ангел
Книга року
За гранью

Телеканал Надія

Телеканал Надія
ANDROID APPS
IPHONE/IPAD APPS