Гурт «Глорія»


23.01.2015

Група "Glory" м. Чернівці( Бук конф) провели благодійне служення в місті Дніпропетровськ в домі милосердя "Ковчег" 23.01.2015 співаючи і говорячи слово Боже також надали необхідну допомогу (продукти, та також для всіх проживаючих постільну білизну). Знаючи про великі потреби цих людей неможливо не відкрити свое серце для допомоги.

Всі ці скалічені гріхом долі людей потребують духовного зцілення, місця де з ними можуть молитися, та кожній день отримати необхідне харчування. Валерій Іванович ( на фото - перша людина зліва) - це дивовижна людина, яка принявши в свое серце Христа, кожній день готова прийняти в свій дім людину яка в цьому жорстокому світі нікому більше не потрібна.

24-25 січня також провели благодійні концерти в містах Краматорськ та Славянськ . що на Донечинні. Люди які були запрошенні отримали насолоду від музного співу та слів надіі які несе Слово Боже для кожнього щирого серця, В той час коли поруч розриваються снаряди та йде війна, людям вкрай небхідна віра , яку ми повинні донести людям.Cхідний ангел
Восточный Ангел
Книга року
За гранью

Телеканал Надія

Телеканал Надія
ANDROID APPS
IPHONE/IPAD APPS