Діти церкви Чернівці-Руська завітали до Санківецької громади


24.01.2015

24 січня в суботній ранок, дитяча група громади Чернівці-Руська під керівництвом Палагнюк Людмили відвідала село Санківці Хотинського району з цікавою новорічною програмою. Представлена програма була насичена цікавими віршами, піснями та сценками, а також повчальними духовними роздумами брата Миколи Палагнюка. Основною тематикою всієї програми була тема «Вічність вже близько», підкреслила яку завершальна пісня «Небо чекає мене» у виконанні дуету Наталки та Андрія. Окрім дитячого виступу кожен мав можливість насолодитись співом місцевого хору, та дослідженням істин уроку суботньої школи.

Ще один рік наблизив християн всього світу до приходу Господа і Спасителя Ісуса Христа, якого ми всі так чекаємо. Всім відомі слова Ісуса Христа: «По правді кажу вам: коли не навернетесь, і не станете, як ті діти, – не ввійдете в царство небесне» – реально працюють. Саме діти в цю суботу зі своєю програмою дали зрозуміти всім членам церкви, а також всім гостям, що це є абсолютна істина, і вже кожному із нас, як послідовникам самого Бога, настав час ДІЯТИ!

Після чудового урочистого богослужіння, члени місцевої громади приготували для всіх виступаючих, а також для їхніх керівників обідній стіл з різноманіттям апетитних страв. Саме під час обідньої перерви у братів та сестер в Христі Ісусі була чудова можливість мати приємне сімейне спілкування. Не зважаючи на те, що цей суботній день видався похмурим, у серцях як дітей, так і дорослих сяяло сонце любові, що додає наснаги до нових ідей в служінні Ісусу Христу та людям.Cхідний ангел
Восточный Ангел
Книга року
За гранью

Телеканал Надія

Телеканал Надія
ANDROID APPS
IPHONE/IPAD APPS