На Франківщині семеро людей за допомогою оздоровчої програми стали «Ходити легко»


15.02.2015

15 лютого в приміщенні Івано-Франківської громади Адвентистів сьомого завершилася тритижнева оздоровча програма “Ходити легко”, ведуча Черевична Віра Петрівна — керівник відділу здоров'я Дніпровської конференції, з радістю ділилася своїм досвідом проведення подібних програм для бажаючих позбутися надлишкової ваги.

Захід відбувся в рамках проекту «Івано-Франківськ — місто надії».З великим запалом розпочали відвідувати близько 20 людей, але до кінця пройшла всю дистанцію тільки третя частина. Фінішна група із 7 чоловік зменшила свою вагу на більше як 30 кг за 20 днів.

Радість учасників перевершила їхні сподівання, чим вони і ділилися на останній зустрічі, так званому “бенкеті”. Було висловлене бажання збиратися і надалі для підтримки досягнутих результатів зі сподіваннями на ще кращі здобутки в дружній компанії.

Тому 15 лютого, коли вручалися дипломи, - новий етап, для цих небагатьох людей, в їхньому житті і програма, насправді, не завершилася, а дала старт новій у вигляді щотижневого “Клубу здоров'я”. Юліан ШкундаCхідний ангел
Восточный Ангел
Книга року
За гранью

Телеканал Надія

Телеканал Надія
ANDROID APPS
IPHONE/IPAD APPS