9 дітей познайомилися з наставниками «ОДНА НАДІЯ»


26.02.2015

26 лютого 2015 року у притулку для дітей служби у справах дітей Чернівецької обласної державної адміністрації за адресою м. Чернівці, вул. Головна, 169 відбулася зустріч наставників та їх вихованців за підтримки всеукраїнського проекту наставництва для дітей – сиріт «Одна надія».

У зв’язку з проблемами дітей, які перебувають в інтернатах та дитячих будинках було створено проект наставництва «Одна надія». Основним завданням якого є: знайти кожній дитині відповідального за неї наставника, який зможе підготувати дитину до самостійного життя після виходу з інтернатних установ та буде супроводжувати її в подальшому житті.

Знайомство проходило у приміщенні притулку разом з директором закладу та координатором групи, який заздалегідь був знайомий з всіма наставниками та дітьми. Зустріч проходила активно та весело. Всі грали в ігри, які дали можливість учасникам краще познайомитися один з одним та відчути себе невимушено. Після всього було поєднано пари «наставник – вихованець», що завчасно були сформовані координатором. Вони мали можливість поспілкуватися між собою. Зустріч завершилося частуванням солодкого та хорошим настроєм.

Подібне знайомство з чотирма наставниками відбулося на початку лютого в Спортивно-військовому інтернат ліцеї м.Черінвці

Вже в квітні в Чернівцях відбудеться другий тренінг для бажаючих стати наставниками в проекті «ОДНА НАДІЯ»Cхідний ангел
Восточный Ангел
Книга року
За гранью

Телеканал Надія

Телеканал Надія
ANDROID APPS
IPHONE/IPAD APPS