На благодійному концерті в Чернівцях зібрали кошти для допомоги родині, що знаходиться в скрутному становищі


28.02.2015

У приміщенні громади адвентистів сьомого дня «Чернівці-Центр» 28 лютого відбувся концерт за підтримки благодійної організації «Сім’я та здоров’я». Його метою була допомога доньці вчителя загальноосвітньої школи № 2 Тетяни Петрюк, яка через хворобу разом з дітьми та матір’ю опинилася в складних життєвих умовах. У заході взяли участь музичні та вокальні колективи адвентистської церкви Чернівецької області. Завдяки концерту зібрали 25 900 гривень, 100 євро та 36 доларів США.

Дійство відбувалося ввечері суботнього дня. У великому залі центральної громади, що по вул. Турецькій 10, панувала атмосфера урочистості. Буковинську конференцію Церкви АСД представляв президент Павло Кирилюк. З боку освітян були присутні головний спеціаліст міського управління освіти Ірина Застанкевич, учителі ЗОШ та деякі заступники директорів з виховної роботі.

Свої таланти глядачам дарували такі виконавці, як дитячий хор «Алакріс», молодіжний хор «Віч-на-віч», ансамбль бандуристів «Буковинська перлина», вокально-інструментальна група «Сіон», Володимир Пухальський та чоловіча вокальна група, вокальні групи в супроводі оркестру та інші небайдужі учасники виступів, серед котрих були відомі ведучі телеканалу «Надія» Олесь Деркач та Ілона Глібко.

Присутні насолодилися прекрасною музикою та співами, а сумна розповідь життєвої історії не залишила відвідувачів байдужими. Донька Тетяни Петрюк — молода жінка Ольга Лапка, котра після важких пологів під час народження другої дитини захворіла на розсіяний склероз. Чоловік її покинув, залишивши матір наодинці з усіма проблемами. Ольга з двома дітьми разом із мамою знімають невеличку квартиру, бо власного житла не мають. Мізерної пенсії Ольги та зарплати матері не вистачає на життя та лікування.

Наприкінці Павло Кирилюк звернувся до усіх глядачів із закликом допомогти фінансово цій родині. Кошти, що зібрали, одразу вручили матері Ольги, Тетяні Дмитрівні. Словами щирої подяки Богові та Його Церкві вона висловила свої почуття та враження від благодійного концерту.


Автор: Валерій Молодий
Фото: Валерій Молодий

Cхідний ангел
Восточный Ангел
Книга року
За гранью

Телеканал Надія

Телеканал Надія
ANDROID APPS
IPHONE/IPAD APPS