Молодь Івано-Франківщини виявила креативність під час спільного суботнього богослужіння


28.02.2015

В останню суботу зими, 28 лютого, адвентистська молодь із різних куточків Івано-Франківської області зібралась разом у с. Велика Кам’янка, щоб провести суботу молодіжного служіння (СМС). Звучали життєві історії, духовні роздуми, вірші, учасники демонстрували повчальні сценки.

Піднесений настрій великої кількості молодих людей створив святкову та дружню атмосферу в церкві, яка панувала впродовж усього суботнього дня. Свої виступи представили громади міст Коломиї, Івано-Франківська, Снятина, Городенки, Калуша, сіл Жукотина, Білих Ослав, Заріччя та Великої Кам’янки.

Присутні надихали один одного, розповідаючи про пережиті ситуації, коли Бог дарував вирішення проблем. Оригінальними та креативними були сценки на різні теми, зокрема: як навчитись довіряти Богу; як добре мати Пастиря, який знайде свою загублену овечку; як позбутись поганих рис характеру; як християнкам заохотити хлопців ходити до церкви та як довіряти свої мрії Ісусу Христу. Також звучали вірші на славу Божу. Під час духовних роздумів пролунав заклик до хрещення, на який відгукнулися двоє дівчат, після чого керівники молоді звершили подячну молитву.

Під час обідньої перерви було також цікаво та весело. Керівник молоді Буковинської конференції (БК) Ігор Тимко провів конкурси, завдяки яким учасники краще познайомились один з одним, дізнались про захоплення, бажання та спільні інтереси, які об’єднували всю команду.

Закінчилася зустріч концертом, у якому представники кожної громади виконували музичні композиції як разом, так і сольно. Зі словами подяки до них звернулась керівник музичного служіння БК Леся Гунько та вручила громадам грамоти та подарунки.

Учасники заходу поверталися додому із незабутніми враженнями, радісним настроєм, щирими посмішками та надією незабаром зустрітись знову.Cхідний ангел
Восточный Ангел
Книга року
За гранью

Телеканал Надія

Телеканал Надія
ANDROID APPS
IPHONE/IPAD APPS