На Буковині 39 осіб уклали завіт з Господом завдяки соціальному служінню церкви


22.03.2015

Для 39 жителів Буковини 21 й 22 березня стали днями духовного народження, коли ці люди уклали завіт з Богом через водне хрещення. Вони вирішили приєднатися до Адвентистської церкви завдяки проектам «Франківськ — місто надії», «Східний ангел» та молодіжним програмам. У містах Тернополі, Івано-Франківську, Косові, Чернівцях та в селі Недобоївцях баптистерії, наповнені водою та прикрашені квітами й пелюстками роз, прийняли кандидатів до хрещення.

Гармонія суботнього богослужіння надихала присутніх. Віряни розповідали про свій духовний досвід і нове життям з Господом. Пастори в громадах підготували проповіді на відповідні теми, закликаючи людей присвятити себе Творцеві.

Святу хрещення передували євангельські заходи. Так, упродовж дев’яти місяців на території Буковини діяв проект «Франківськ — місто надії». Протягом цього часу звершували служіння літературні євангелісти, відбувалися концерти духовної музики, діяли масажні кабінети. Церква проводила різні програми, такі як «Країна здоров’я», уроки англійської мови, зустрічі, присвячені відновленню зору, легкій ході, сімейній тематиці, діяльності клубів слідопитів і шукачів пригод. Все це спрямовувало франківчан відвідати підсумкові євангельські заходи, а також стало гарним стартом для нового служіння адвентистів м. Івано-Франківська.

Місцевих вірян також згуртував всеукраїнський благодійний проект «Східний ангел». На території Буковинської конференції зібрали та передали постраждалим від бойових дій понад 50 тон продуктів та гуманітарного вантажу, 5 бригад долучилися до відбудови зруйнованих будинків на сході України, адвентисти провели десятки благодійних концертів. Усе це надихнуло вірян та їх друзів не тільки брати участь в соціальному проекті, а й відвідувати євангельські програми, які проводила практично кожна громада на чолі з пастором.

У м. Чернівцях в ресторані «Україна» з 15 березня впродовж тижня проходила молодіжна програма «Freestyle» з ведучими Володимиром Велечуком, керівником молоді Української унійної конференції та Оленою Яковенко. Вони у своїх виступах відкривали можливості розуму, а також познайомили молодь з біблійними принципами дружби, стосунків з батьками та Богом.

Конкурси, тести, караоке, виступи музичних груп, фуршет — все це допомогло молоді з користю провести час. Слід зауважити, що ця програма не завершилася — молоді люди планують раз на місяць зустрічатися на подібних заходах. Чергова зустріч відбудеться 19 квітня.

Євангельською програмою за участю Георгія Головача завершився іще один проект у м. Хотині. Упродовж року молодіжний хор здійснював щомісячні виїзди, під час яких адвентисти роздавали жителям Хотина християнські газети, подарунки до різних свят та просто спілкувалися з людьми. Молодь проводила богослужіння в молитовному будинку, а також організувала благодійний концерт, зібрані кошти від якого віддала постраждалим внаслідок збройного конфлікту на сході України.


Автор: Ігор Тимко

Cхідний ангел
Восточный Ангел
Книга року
За гранью

Телеканал Надія

Телеканал Надія
ANDROID APPS
IPHONE/IPAD APPS