Івано-Франківськ став «містом надії» для 12 осіб, які присвятили своє життя Богові


21.03.2015

У церкві адвентистів сьомого дня м. Івано-Франківська 21 березня відбувся урочистий обряд хрещення — 12 осіб уклали завіт з Господом. Цією подією ознаменувалося завершення євангельського проекту «Франківськ — місто надії».

На свято приїхало багато гостей, друзів, музичних колективів та виконавців. Зі словами привітання до присутніх звернувся Павло Кирилюк, президент Буковинської конференції. Проповідь пастора-євангеліста Зенона Коростенського з Польщі розкрила п’ять способів віри в Ісуса.

Викладач Вищої теологічної школи розповів про традиційний, науковий, залежний від оточення, особистий, а також про спосіб віри, який базується на Святому Письмі. Усі вони були проілюстровані цитатами з Євангелій від Івана (8 розділ) та Луки (10 розділ).

Обряд хрещення здійснювали пастори Іван Заверюха та Зенон Коростенський. Для новохрещених звучали духовні пісні у виконанні Юлії Надвірнянської, її доньки Ренати, Андрія Поповича та музичної групи «Емануїл» з африканського континенту. Теплі обійми, щирі побажання, живі квіти отримали одинадцять місцевих жителів та один африканець.

Зенон Коростенський, ведучий програми «В пошуках надії», яка відбувалася в Івано-Франківську з 14 по 22 березня та Лариса Сугай, перекладач, магістр громадського здоров’я у своїх виступах висвітлювали такі теми: «Творіння чи еволюція?», «Вічне життя — міф чи реальність?», «Небесний суд… чи є надія?», «Другий прихід Христа», «Яку надію дає Біблія тим, хто страждає?».

Проживши на території Франківщини майже 10 днів, пастор Зенон перейнявся подіями України та життям її народу. На кожній зустрічі молився за людей цього краю та їх стосунки з Богом.Cхідний ангел
Восточный Ангел
Книга року
За гранью

Телеканал Надія

Телеканал Надія
ANDROID APPS
IPHONE/IPAD APPS