Учасники турніру з футзалу в Тернополі вчилися знаходити «силу в єдності»


22.03.2015

У місті Тернополі в спортивному комплексі «Політехнік» 22 березня відбувся ІІ турнір з футзалу «В єдності сила», організований церквою адвентистів сьомого дня, у якому взяли участь колективи Буковинської, Західної конференцій та представники інших команд. Гравцями були не лише члени церкви, але і їхні знайомі й друзі з інших конфесій та віросповідань. Мета заходу — об’єднання людей, праця над своїми характерами та популяризація здорового християнського способу життя серед молодих людей.

У турнірі зустрілися такі команди: «Синай-1» (капітан Е. Дубик), «Синай-2» (О. Шевчук) з Чернівців, «Малинці» (Ф. Лавренчук) з Хотинського р-ну Чернівецької обл., «Івано-Франківськ» (І. Романюк), «Іноземці» (Dak Aboax) — студенти навчальних закладів з Івано-Франківська, «Тернопіль» (З. Олексишин), «Новий світ» (В. Горманський) з Тернополя, «Конго» (Фанн Лупаса) — студенти Технічного університету м. Тернополя, «Дубно» (В. Антонов), «Рівне» (П. Кулініч), «Волинь» (К. Шевчук), «Збараж» (С. Курило), «Фортуна» (В. Николайчук) з Чернівців та команда «Велика Кам’янка» (В. Середюк) з Коломийського р-ну Івано-Франківської обл.

На початку до присутніх звернувся пастор громади Тернополя Василь Капітанчук, який вказав на гарну і практичну назву, яку має захід і те, заради чого він проводиться. У своїй промові священнослужитель закликав гравців підтримувати один одного та проявляти єдність та братерську любов. Адже закликом до турніру був вірш з Книги приповістей Соломонових 17:17 — «Правдивий друг любить за всякого часу, в недолі ж він робиться братом».

Оскільки участь в змаганнях брало 14 команд, виникла необхідність розбити їх на підгрупи. Це зробили за територіальним принципом. Турнір розпочали команди «Малинці» та «Синай-1».

Зустріч проходила в хороших умовах. Учасники змагань зручно розмістилися на трибунах спорткомплексу, який був заповнений вщерть, та спостерігали за грою команд і за приємної атмосфери спілкувалися між собою. За час проведення попередніх турнірів багато гравців здружилися, а з тими, кого бачили вперше, знайомилися й починали нові спілкування.

Від першої та до останньої, усі ігри проходили в напруженій спортивній боротьбі, дуже жваво та швидко. Свідченням цьому є рахунки матчів — 4:2; 0:1; 2:1; 2:3, 0:1, 0:0, 1:1, 1:2. Варто зауважити, що здебільшого в змаганнях виявлявся християнський дух поведінки гравців. Лише в деяких епізодах емоції брали верх, але це був виняток, а не правило цього турніру.

Протягом змагань гравців пригощали свіжовипеченими пиріжками, яблуками та водою. Будь-який матч чи турнір має свій початок і завершення. Отож у півфінальних парах зустрічалися команди «Малинці» — «Тернопіль», «Синай-2» — «Велика Кам’янка», «Синай-1» — «Фортуна». Окрасою турніру став матч саме між командами «Синай-2» — «Велика Кам’янка», які після нічиєї в півфіналі приступили до пробивання футбольної лотереї — пенальті. І тут гравці обох команд проявили витримку, волю та дух. Після пенальті перемогу здобула команда «Синай-2» з рахунком 11:10. Переможець змагань визначився лише в останній грі — ним стала команда «Фортуна» з Чернівців. Слід згадати також і ті команди, які не вийшли в півфінали, проте справили позитивне враження. Це «Волинь» та «Рівне». Найбільшим розчаруванням, напевно, був невихід з підгрупи команди «Конго», яка була переможцем турніру з футболу, що проходив в Збаражі в жовтні 2014 року.

Усі гравці продемонстрували хорошу фізичну підготовку, технічну майстерність, високу командну гру та волю до перемоги. Учасники команд займаються спортом, бо вважають, що в здоровому тілі — здоровий дух та міцна віра. Турнір тривав з 8:00 до 18:00, проте для гравців та вболівальників він пройшов швидко, бо був наповнений емоціями та яскравими враженнями.

Закінчилось спортивне свято дружньою вечерею, яка була приготовлена членами громади Тернополя. Також відбулося нагородження команд, під час якого присутні спілкувалися, ділилися враженнями від подій цього дня. За традицією гравці та вболівальники об’єдналися в співі «Футбольного гімну». Якщо під час матчів вирувала боротьба, то в залі було більше гармонії та єдності. Кожен з гравців у подарунок на згадку про цей захід отримав християнську книгу, грамоту, а команди, які посіли призові місця — кубки. Підсумовуючи прожитий день, організатори закликали усіх повсякчас пам’ятати, що в житті є те, що дорожче за кубок — любов до ближнього, дружба та взаємоповага, і що сила наша — в єдності з Богом.Cхідний ангел
Восточный Ангел
Книга року
За гранью

Телеканал Надія

Телеканал Надія
ANDROID APPS
IPHONE/IPAD APPS