На конгресі жіночого служіння в Чернівцях учасниці поділилися своїми успіхами та обмінялись досвідом


05.04.2015

«Я і мій дім служитимемо Господові» — під таким гаслом, взятим з біблійного тексту, пройшов конгрес відділу жіночого служіння церкви адвентистів сьомого дня на Буковині. Близько 150 делегатів 3–5 квітня відвідали цей захід в м. Чернівцях, який зібрав керівників згаданого відділу з Адвентистської церкви в Україні, дев’яти її об’єднань, з кожної громади трьох областей Буковинської конференції (БК), а також гостей з Всесвітньої церкви АСД та Євро-Азіатського об’єднання.

У суботу, 4 квітня, богослужіння у центральній церкві м. Чернівців розпочалось з виступу жіночої вокальної групи в супроводі симфонічного оркестру, який надихнув присутніх своїм змістом: життя минає, а що кожен з нас робить для Господа й спасіння людей, які нас оточують? Після молитви, яку звершив секретар БК Віталій Гунько, були співи, вірші та розповіді керівників жіночого відділу з усієї України. Тема уроку суботньої школи під назвою «Прихід Ісуса» перекликалася зі співом церковного хору в супроводі оркестру під керівництвом Валентини Мельничук (пісня «Скоро ли Он придет»).

Віршовані мініатюри під керівництвом Олени Рєпіної, пісні та спів церковного хору підготували людей до духовних роздумів. Ними поділилася керівник жіночого служіння Генеральної конференції Церкви АСД Ракел Арраіс.

Вона закликала аудиторію до служіння у церкві Божій, підкресливши, наскільки є важливим, коли молодь свій час присвячує Слову Божому та духовній творчості. Ракел звернулась до молодих музикантів та співаків зі словами: «Як добре, що ви зараз не десь в іншому місці, а саме в церкві, у передніх рядах, славите Господа!». Спікер наголосила на важливому служінні вірянок у суспільстві. Вона познайомила зі своїм досвідом роботи в багатьох куточках світу, де їй вдалося побувати. Багато прикладів навела з життя — власного та своєї родини.

Також аудиторія почула семінари та виступ керівника відділу жіночого служіння Євро-Азіатського дивізіону Раїси Островської та досвіди інших керівників служіння жінок.

Особливе враження справив виступ Ольги Ващиніної з Донецька. Вона розповіла про складності роботи церкви та її відділу в умовах війни. Бог дійсно охороняє Свою церкву та її членів. Незважаючи на складні обставини, вірянки працюють, мають успіх у служінні. Багато людей через соціальну допомогу відвідують церкву на сході.

Усі виступи супроводжувались співами вокальних колективів, таких як «Грейс», «Шалом», а також солістів.

У неділю, останній день конгресу, спікери підбадьорювали присутніх та давали їм настанови. Павло Кирилюк, президент БК, та Анна Глушківська, керівник жіночого служіння БК, подякували гостям та делегатам.

Керівники потиснули кожній учасниці конгресу руку, висловили підтримку та вручили невеличкі подарунки.

Завдяки зустрічі, як свідчили віряни, не лише Бог був прославлений та возвеличений, а й жінки отримали заряд енергії для ще кращого і продуктивнішого служіння ближнім. Своїми враженнями від заходу поділилися присутні.

Світлана Гошуляк: «Це велике підбадьорення для нас у цьому метушливому житті. Прекрасна атмосфера, багато людей, яких хотілося побачити».

Лариса Нікоріч: «Мені запам’яталися гарні поради, як підходити до кожної людини, як її підтримувати. Я довідалася про різні соціальні програми, психологічну й духовну допомогу, отримала масу корисної інформації».Cхідний ангел
Восточный Ангел
Книга року
За гранью

Телеканал Надія

Телеканал Надія
ANDROID APPS
IPHONE/IPAD APPS