Шістсот дітей міста Чернівці отримали подарунки від дітей Європи


27.03.2016

Дві значні акції по програмі «Діти Європи — дітям України» відбулися 14 і 16 березня в центральній чернівецькій громаді Церкви адвентистів сьомого дня. У ці два дні отримали подарунки шістсот дітей з малозабезпечених та багатодітних родин, сиріт та напівсиріт.

Організатор акції, керівник благодійного фонду «Сім’я і здоров’я» Валентина Мельничук, вела обидві зустрічі, які відбулися 14 та 16 березня. На кожну з них завітали 300 дітей у супроводі заступників директорів шкіл по виховній роботі та соціальні педагоги.

З привітальним словом виступили радник мера Чернівців Аліна Круглецька та головний спеціаліст управління освіти Чернівецької міської ради Ірина Застанкевич.

Керівник Буковинської конференції Церкви адвентистів сьомого дня Павло Кирилюк звернувся до присутніх з духовними настановами із Слова Божого. У виконанні сім`ї Воєвідків та В. Відражку прозвучали пісні про маму.

Чернівецькі діти з самих незахищених верств населення отримали подарунки від дітей Європи, і по їх обличчях було видно щире задоволення. Діти з Чернівецької загальноосвітньої школи № 31 не змогли відвідати ці зустрічі, тому вони отримали подарунки у своїй школі.

Інформацію про акцію висвітлили ЗМІ Чернівецької області (місцеві газети, інтернет-видання та телебачення).Cхідний ангел
Восточный Ангел
Книга року
За гранью

Телеканал Надія

Телеканал Надія
ANDROID APPS
IPHONE/IPAD APPS