Адвентистський молодіжний центр відкрився у Чернівцях


26.03.2016

У місті Чернівцях 13 лютого відкрився адвентистський молодіжний центр. Ця урочистість стала початком молодіжної євангельської програми «Freestyle», завдяки якій хрестилися 10 осіб.

Молодь чернівецьких громад і Буковинської конференції Церкви адвентистів сьомого дня багато років очікувала на відкриття цього центру. Шлях був довгим та нелегким, але, завдяки спільним зусиллям членів церкви «Чернівці-Жучка», пасторів М. Т. Бойка, А. Д. Осадчука, В. І. Антонюка та інших небайдужих людей, з Божою допомогою все вдалося.

Після молитви та урочистого відкриття молодь попрямувала у будівлю. Просторе фойє вмить заповнилось молодими людьми, і всі з нетерпінням увійшли до великого та комфортного залу із гарним дизайном та зручними стільцями.

Під час служіння молодь прославляла Господа в чудових піснях та охоче слухала цікаву проповідь Геннадія Касапа — керівника відділу молодіжного служіння Євро-Азіатського дивізіону Церкви адвентистів сьомого дня.

Але відкриття молодіжного центру — це не єдина подія, яка зібрала стільки молодих людей. Ще одним важливим приводом такого зібрання став початок молодіжної євангельської програми «Freestyle», яка тривала з 13 по 20 лютого. Цей тиждень молодь Буковини слухала проповіді Геннадія Касапа, який щодня закликав присутніх прийняти Ісуса Христа як свого особистого Спасителя.

Радісним закінченням програми стало хрещення десяти осіб.Cхідний ангел
Восточный Ангел
Книга року
За гранью

Телеканал Надія

Телеканал Надія
ANDROID APPS
IPHONE/IPAD APPS