Благодійна акція


11.02.2016

11 лютого 2016 року в приміщенні церкви Чернівці - Центр відбулася благодійна акція, де були роздані продуктові пакети та солодощі для дітей на 150 родин.

На акцію були запрошені діти та їх родини, де з сім`ї хтось знаходиться в зоні АТО. Таких сімей у залі було 100, а також решта 50 пакетів були роздані дітям - сиротам, наполовину - сиротам та дітям-інвалідам.

Для того, щоб провести таку благодійну акцію, 16 січня 2016 року в громаді Чернівці-Центр відбувся благодійний концерт за участю вокальних та музичних колективів Буковинської конференції церкви АСД, на якому було зібрано 13000 грн. Потім до цього долучилися м. Чернівці Роша, Садова, Садгора, Південна та Чернівці-9 і додали кошти ще, а також на акцію члени церкви приносили апельсини та солодощі для дітей. Загальна сума допомоги – біля 30 000 грн.

Зал був повністю заповнений дітьми та їх рідними. Також були присутні вчителі ЗОШ, соціальні педагоги та заступники директорів шкіл по виховній роботі. Зустріч розпочалася з духовного концерту.

Слова втіхи та підбадьорення сім’ям, у яких загинули на війні рідні, були так потрібні присутнім родинам. Чудові пісні колективу під керівництвом Головача Віталія та тріо під керівництвом Олійника Івана як приємний фіміам, лунали в залі. Особливо зворушили пісні дітей: – онучка скарбника конференції Софія заспівала пісню « щоби у світі не було війни», а потім ще дует двох онучок Олександра Глушківського полонив увесь зал, де довго ще лунали оплески.

На концерті та благодійній акції були присутні радник міського голови м.Чернівці Аліна Круглецька, головний спеціаліст Чернівецького міського управління освіти Ірина Застанкевич та заступник директора департаменту праці та соцзахисту населення міської ради Олена Долга, які дякували адвентистам за надану допомогу.

З словами потіхи та любові виступили керівник Церкви АСД БК Павло Кирилюк та секретар БК Віталій Гунько.

За слова підбадьорення, чудові пісні та надання допомоги зал неодноразово наповнювався аплодисментами.

Отримавши продуктові пакети та солодощі для дітей, люди із вдячністю йшли додому.

Це вже друга благодійна акція, яка проводиться в громаді Чернівці-Центр на підтримку сім`ям рідні, яких знаходяться в зоні АТО. Перша благодійна акція відбулася 23 вересня 2015 року, де продуктову допомогу отримали 200 сімей, у яких хтось з рідних перебуває на сході України.

На превеликий жаль, кількість сімей, у яких хтось з родини перебуває в зоні АТО, збільшується.

Дуже б хотілося жити в мирній Україні без війни. Нехай добрий Господь допоможе нам у цьому.Cхідний ангел
Восточный Ангел
Книга року
За гранью

Телеканал Надія

Телеканал Надія
ANDROID APPS
IPHONE/IPAD APPS