Дитяча вікторина по книзі Дії святих апостолів


27.03.2016

«Ми вивчали книгу Дії святих апостолів», із таким натхненням заходили діти переможці районних конкурсів на обласну вікторину, яка відбулася в Чернівцях в молодіжному центрі.

На початку до присутніх звернувся керівник Церкви в Буковинській конференції П. І. Кирилюк, наголосивши як в житті важливо знати Писання, дотримуватися його і мати особистий зв’язок з Богом, як це було в Даниїла та його трьох друзів.

Десять команд були готові відповідати на поставлені запитання миттєво і були присутні судді, які уважно підраховували бали і взагалі атмосфера вікторини була чудова, так як її підтримувала керівник дитячого служіння А. О. Гайсан. На цьому зібранні був прославлений Господь, і було приємно бачити як знають діти Святе Письмо, але суддям все таки прийшлося визначити переможців вікторини і ними виявилися команда Коринт із с. Коритне.

Смачні канапки та солодкий напій підкріпили фізичні сили дітей і вони з гарним настроєм відправилися до домівок вивчати нову книгу Біблії, слава Богу.Cхідний ангел
Восточный Ангел
Книга року
За гранью

Телеканал Надія

Телеканал Надія
ANDROID APPS
IPHONE/IPAD APPS