Новодністровськ – місто надії


27.03.2016

«Бог же надії нехай вас наповнить усякою радістю й миром у вірі, щоб ви збагатились надією, силою Духа Святого!» Рим. 15:13.

Жителі міста Новодністровськ, в якому проживає близько 10тисяч, мали перевагу отримати надію, в нелегкий для нашої країни час. Різні заходи, які проводились для покращення здоров’я, для добрих та щасливих взаєминах в сім'ї, а також для духовного зросту та пізнання Господа Ісуса Христа, сприяли цьому.

Метою цього місіонерського проекту є те, щоб кожний член церкви був задіяний для співпраці з Богом в спасінні людей. Місіонер Загарічук Андрій проводив навчання по проведенню біблійних уроків з зацікавленими людьми. «Уроки правди» зацікавили учнів гімназії вести здоровий спосіб життя, та декотрих полишити шкідливі звички.

«Країна здоров’я» на подвір’ї дому молитви для дітей пройшла на радість малечі та їхніх батьків. На цю гру прийшло 110 дітей. Брали участь в цьому заході члени місцевої громади та з міста Сокиряни. Щонеділі проводились заняття для дітей. Їх проводили сестри Донцова Оля, Якубовська Наталя та Равкова Ліза. Кожної неділі о 13 годині в домі молитви діти місцевих жителів приходять на ці зустрічі, котрі проводить сестра Ліза.

З листопада почались інтенсивно проводитись різні програми. Черевична Віра Петрівна розпочала програму «Легка хода», яку відвідало 16 нових людей, та вперше прийшли в дім молитви. Серед бажаючих покращити своє здоров’я була Настя, яка важила 132 кг. Петро Николаєвич та Оля сімя баптистів, та інші. Виявилось, що ті, хто прийшов на програму прийшли по запрошенню членів церкви, а не завдяки реклами.

Безперечно найбільший вклад в місіонерській роботі було зроблено літературними євангелістами, котрі на протязі двох тижнів щомісяця розповсюджували книги, газети в містах Новодністровськ та Сокиряни та в оточуючих селах. Взагальному їм вдалось пройти 24 населиних пункта. Особливо благословенними видались такі села: Білоусівка, Шишківці, Кормань, Лопотово, Кулішівка, Селище. Ця праця була здійснена на протязі п’яти місяців. Книг продано 2523 , розповсюджено газети « Вічний скарб» 4460, «Скарбничка»1653, «Моя здоровая семья»1275.

Були люди, які із радістю йшли на масаж до брата Андрія Загарійчука, сестер Лілі та Наталі. Програма «Відновлення та покращення зору», яку проводив служитель Колотило Діма знайшла також зацікавлених людей.

«Скандинавська ходьба», яку започаткувала сестра з Києва та провела тренінг для членів церкви та приятелів, дала друге дихання для клубу «Здоров’я». Заняття по скандинавській ходьбі проводять сестри Марчук Ларіса та Донцова Марія та Пахомов Олексій. Заняття проводяться в неділю о 12 годині та в середу о 11 годині.

Цікаві теми про сімейні секрети та другий прихід Христа представив пастор Максимчук Б.І. На ці зустрічі приходили приятелі з баптистів та духовних суботників.

Завдяки концерту присвяченому Різдву Христовому та благодійному концерту, який проводила група «Грейс» ми подружились з керівниками гімназії та початкової школи, бо проводились в їхньому актовому залі. 24 березня в спортзалі гімназії ми провели «Країну здоров’я» для дітей третіх класів, де прийняли участь 120 дітей. Дітям та вчителям сподобалось, маємо запрошення провести подібний захід для інших класів.

Координатор програми «Новодністровськ – місто надії» Василь Іванович Лавренюк часто приїздив та надихав до дружнього євангелизму пастора та членів церкви.

Місіонерська книга «Єдина надія» 800 штук була розповсюджена членами церкви та молоддю в м. Новодністровськ. Дякуємо всім, хто молився за цей місіонерський проект, та вкладав свою лепту для проголошення вістки Євангелії. 7 березня пройшла особлива програма «Теплі обійми», де жителі та гості міста були приємно здивовані, коли дівчата і юнаки приємно вітали з святом весни зустрічних жінок та дівчат. В реабілітаційному центрі для наркоманів молодь провела зустріч, яка розтопила їх серця для знайомства.

Самим головним в цій місіонерській праці є люди, в серцях яких загорівся вогник любові до Господа та Його слова. «Я певний того, що той, хто розпочав у них добре діло, виконає його аж до дня Христа Ісуса». Фил.1:6.Cхідний ангел
Восточный Ангел
Книга року
За гранью

Телеканал Надія

Телеканал Надія
ANDROID APPS
IPHONE/IPAD APPS